SupportTec OÜ
Registrisse kantud 14667529SupportTec OÜ (registrikood 14667529) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Ääsmäe küla, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62091). 2023. aasta müügitulu oli 17 172 eurot ja puhaskasum 9 419 eurot, bilansimaht 13 517 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Laura-Liis Sisask. Juhatuse liige on Laura-Liis Sisask. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.02.2019 (7 a 7 k) · Kuuskmetsa tee 8, Ääsmäe küla, 76402
Registriandmed KMKR EE102531189 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102531189
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 54,9 % | 2022: 92,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 70,8 % | 2022: 35,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,5 % | 2022: 99,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 65,3 | 2022: 390,0 |
| Müügitulu kasv | +1 044,8 % | 2022: – |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 172 | 1 500 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 9 419 | 1 390 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 13 517 | 3 900 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 517 | 3 900 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 207 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 13 310 | 3 890 | 0 | 0 | 0 |
| Kasumimarginaal | 54,9 % | 92,7 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 517 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 207 € · 1,5 %
- Omakapital 13 310 € · 98,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 65,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 500 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKuuskmetsa tee 8, Ääsmäe küla, 76402
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50113602 / 3
-
07.02.2022Muutmiskanne Ä 50113602 / 2
-
22.02.2019Esmakanne Ä 50113602
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 03.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 22.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 06.09.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 07.02.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 07.02.2022 | Mikroettevõtja |