Onecon OÜ
Registrisse kantud 14670313Onecon OÜ (registrikood 14670313) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2023. aasta müügitulu oli 45 116 eurot ja puhaskasum 10 019 eurot, bilansimaht 37 520 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Risto Raidloo. Juhatuse liige on Risto Raidloo. Maksuvõlg on 15 392,12 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.02.2019 (7 a 7 k) · Kangru tn 4, Tallinn, 10312
Registriandmed KMKR EE102141825 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102141825
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 22,2 % | 2022: 20,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,3 % | 2022: 69,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,1 % | 2022: 92,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,4 | 2022: 12,5 |
| Müügitulu kasv | −42,8 % | 2022: +53,2 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 45 116 | 78 852 | 51 481 | 21 277 | 49 514 |
| Puhaskasum | 10 019 | 15 945 | 7 152 | -10 421 | 7 869 |
| Käibevara | 37 520 | 25 045 | 7 513 | 2 836 | 10 454 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 520 | 25 045 | 7 513 | 2 836 | 10 454 |
| Kohustised kokku | 4 457 | 2 000 | 413 | 2 888 | 85 |
| Omakapital | 33 063 | 23 045 | 7 100 | -52 | 10 369 |
| Kasumimarginaal | 22,2 % | 20,2 % | 13,9 % | -49,0 % | 15,9 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 520 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 457 € · 11,9 %
- Omakapital 33 063 € · 88,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2023
-
43999 põhitegevus 32 550 €
-
43391 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine 12 566 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 70 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 304 € | 150 € | 5 328 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 247 € | 1 344 € | 19 969 € | 4 |
| III kv 2024 | 2 911 € | 1 934 € | 18 957 € | 3 |
| II kv 2024 | 4 268 € | 1 202 € | 27 204 € | 2 |
| I kv 2024 | 1 800 € | 516 € | 18 311 € | 2 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 15 392,12 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.09.2025Muutmiskanne Ä 50113704 / 6
-
16.01.2025Muutmiskanne Ä 50113704 / 5
-
31.12.2024Muutmiskanne Ä 50113704 / 4
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50113704 / 3
-
12.02.2021Muutmiskanne Ä 50113704 / 2
-
27.02.2019Esmakanne Ä 50113704
-
25.02.2019Esmakanne Ä 50113704 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 06.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.02.2021 | Mikroettevõtja |