TRADINGPLUS OÜ
Registrisse kantud 14670321TRADINGPLUS OÜ (registrikood 14670321) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 70 630 eurot ja puhaskasum 3 506 eurot, bilansimaht 19 972 eurot. Ettevõtte ainuomanik on ML Capital & Properties OÜ. Juhatuse liige on Marko Levtšenko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.02.2019 (7 a 7 k) · Kooli tn 1, Rakvere linn, 44308
Registriandmed KMKR EE102139840 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102139840
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 2024: 9,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 26,0 % | 2024: 29,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,6 % | 2024: 60,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | +122,4 % | 2024: +67,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 70 630 | 31 751 | 18 986 | 19 161 | 22 329 | 56 064 | 21 471 |
| Puhaskasum | 3 506 | 2 966 | -13 145 | 807 | 1 117 | 11 056 | 3 985 |
| Käibevara | 16 228 | 12 303 | 19 624 | 32 265 | 18 210 | 24 361 | 15 819 |
| Põhivara | 3 744 | 4 368 | 4 991 | 5 615 | 17 548 | 12 661 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 972 | 16 671 | 24 615 | 37 880 | 35 758 | 37 022 | 15 819 |
| Kohustised kokku | 6 470 | 6 675 | 17 585 | 17 705 | 16 390 | 19 504 | 9 334 |
| Omakapital | 13 502 | 9 996 | 7 030 | 20 175 | 19 368 | 17 518 | 6 485 |
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 9,3 % | -69,2 % | 4,2 % | 5,0 % | 19,7 % | 18,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 228 € · 81,3 %
- Põhivara 3 744 € · 18,7 %
- Lühiajalised kohustised 6 470 € · 32,4 %
- Omakapital 13 502 € · 67,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus põhitegevus 33 941 €
-
46421 Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük 23 447 €
-
47631 Sporditarvete jaemüük 13 242 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 329 € | 0 € | 2 118 € | 0 |
| II kv 2026 | 978 € | 0 € | 5 003 € | 0 |
| I kv 2026 | 972 € | 0 € | 4 931 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 7 025 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 430 € | 0 |
| II kv 2025 | 7 805 € | 0 € | 41 967 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 529 € | 0 € | 23 927 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 475 € | 0 € | 10 966 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 110 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 706 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Levtšenko
- EESTI TAEKWONDO FÖDERATSIOON Tegelik kasusaaja
- MLCP Haldus OÜ Tegelik kasusaaja
- ML Capital & Properties OÜ Osanik
- Spordiklubi ML SPORT Rakvere Tegelik kasusaaja
- ML Sport OÜ Juhatuse liige
- Spordiklubi ML Sport Juhatuse liige
- ML SPORT Technologies OÜ Tegelik kasusaaja
- Virumaa Taekwondo MTÜ Juhatuse liige
-
ML Capital & Properties OÜ
- MLCP Haldus OÜ Osanik
- ML Sport OÜ Osanik
- ML SPORT Technologies OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.06.2025Muutmiskanne Ä 50113896 / 3
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50113896 / 2
-
27.02.2019Esmakanne Ä 50113896
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |