F&B Solutions OÜ
Registrisse kantud 14672022F&B Solutions OÜ (registrikood 14672022) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Randvere küla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 35 652 eurot ja puhaskasum 7 712 eurot, bilansimaht 15 419 eurot. Juhatuse liige on Juri Brattšik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.02.2019 (7 a 7 k) · Veeringu tee 27, Randvere küla, 74016
Registriandmed KMKR EE102944970 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- EE102944970
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,6 % | 2024: 13,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,1 % | 2024: 40,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,1 % | 2024: 85,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 17,0 | 2024: 6,7 |
| Müügitulu kasv | +76,6 % | 2024: +7,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +53,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 652 | 20 192 | 18 795 | 12 648 | 9 801 | 4 208 | 4 333 |
| Puhaskasum | 7 712 | 2 758 | -772 | 1 109 | 1 526 | 457 | 1 722 |
| Käibevara | 15 419 | 7 987 | 4 221 | 5 447 | 4 031 | 2 454 | 1 912 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 419 | 7 987 | 4 221 | 5 447 | 4 031 | 2 454 | 1 912 |
| Kohustised kokku | 907 | 1 187 | 179 | 633 | 326 | 275 | 190 |
| Omakapital | 14 512 | 6 800 | 4 042 | 4 814 | 3 705 | 2 179 | 1 722 |
| Kasumimarginaal | 21,6 % | 13,7 % | -4,1 % | 8,8 % | 15,6 % | 10,9 % | 39,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 419 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 907 € · 5,9 %
- Omakapital 14 512 € · 94,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 17,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 592 € | 0 € | 5 934 € | 1 |
| II kv 2026 | 219 € | 0 € | 4 133 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 400 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 197 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 978 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVeeringu tee 27, Randvere küla, 74016
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 360 | 1 075 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Kesklinna Valitsus · maksed 2 360 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.10.2023Muutmiskanne Ä 50114074 / 5
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50114074 / 4
-
23.04.2019Muutmiskanne Ä 50114074 / 3
-
02.04.2019Muutmiskanne Ä 50114074 / 2
-
02.04.2019Muutmiskanne Ä 50114074 / M1
-
28.02.2019Esmakanne Ä 50114074
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 31.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.10.2020 | Väikeettevõtja |