MARTECH OÜ
Registrisse kantud 14676089MARTECH OÜ (registrikood 14676089) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala tööjõurent (EMTAK 78201). 2025. aasta müügitulu oli 367 484 eurot ja puhaskasum 43 884 eurot, bilansimaht 415 065 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marina Tilk. Juhatuse liige on Marina Tilk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.03.2019 (7 a 7 k) · Esplanaadi tn 2/1, Pärnu linn, 80014
Registriandmed KMKR EE102207688 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102207688
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööjõurent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,9 % | 2024: 20,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,3 % | 2024: 17,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,4 % | 2024: 93,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,5 | 2024: 8,3 |
| Müügitulu kasv | +9,1 % | 2024: −14,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 367 484 | 336 773 | 395 508 | 610 749 | 456 865 | 173 536 | 171 931 |
| Puhaskasum | 43 884 | 67 780 | 10 855 | 141 920 | 147 527 | 45 770 | 55 019 |
| Käibevara | 233 490 | 231 121 | 204 736 | 205 025 | 234 172 | 120 143 | 73 252 |
| Põhivara | 181 575 | 190 346 | 167 612 | 181 579 | 48 245 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 415 065 | 421 467 | 372 348 | 386 604 | 282 417 | 120 143 | 73 252 |
| Kohustised kokku | 27 550 | 27 836 | 22 508 | 28 627 | 66 360 | 51 613 | 18 233 |
| Omakapital | 387 515 | 393 631 | 349 840 | 357 977 | 216 057 | 68 530 | 55 019 |
| Kasumimarginaal | 11,9 % | 20,1 % | 2,7 % | 23,2 % | 32,3 % | 26,4 % | 32,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 233 490 € · 56,3 %
- Põhivara 181 575 € · 43,7 %
- Lühiajalised kohustised 27 550 € · 6,6 %
- Omakapital 387 515 € · 93,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 565 € | 8 130 € | 33 875 € | 10 |
| II kv 2026 | 32 600 € | 15 598 € | 71 921 € | 8 |
| I kv 2026 | 35 685 € | 14 734 € | 86 720 € | 13 |
| IV kv 2025 | 42 232 € | 20 357 € | 73 439 € | 16 |
| III kv 2025 | 41 994 € | 21 442 € | 104 810 € | 13 |
| II kv 2025 | 32 444 € | 13 924 € | 97 504 € | 19 |
| I kv 2025 | 33 268 € | 15 292 € | 81 793 € | 11 |
| IV kv 2024 | 23 138 € | 12 534 € | 91 639 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 522 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 710 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 40,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 292 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 521 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 74. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Pärnu maakond 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 898 |
| Toetused kokku | 2 898 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 2 898 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50114497 / 3
-
11.03.2020Muutmiskanne Ä 50114497 / 2
-
09.03.2020Muutmiskanne Ä 50114497 / M1
-
05.03.2019Esmakanne Ä 50114497
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.10.2020 | Mikroettevõtja |