Create Action OÜ
Registrisse kantud 14676468Create Action OÜ (registrikood 14676468) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 737 793 eurot ja puhaskasum -250 993 eurot, bilansimaht 1 636 108 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Alexander Anatoljevitsj Tsitrin. Juhatuse liige on Alexander Anatoljevitsj Tsitrin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.03.2019 (7 a 7 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102144479 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102144479
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -34,0 % | 2024: 18,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -16,2 % | 2024: 21,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,6 % | 2024: 91,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 18,6 | 2024: 12,2 |
| Müügitulu kasv | −64,0 % | 2024: −46,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +32,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 737 793 | 2 049 432 | 3 819 199 | 2 836 964 | 1 427 662 | 177 645 | 4 460 |
| Puhaskasum | -250 993 | 379 649 | 862 634 | 634 664 | 247 197 | 48 683 | -10 176 |
| Käibevara | 1 636 108 | 1 959 455 | 1 478 057 | 665 345 | 257 833 | 71 479 | 8 833 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 636 108 | 1 959 455 | 1 478 057 | 665 345 | 257 833 | 71 479 | 8 833 |
| Kohustised kokku | 87 932 | 160 286 | 58 538 | 29 080 | 8 136 | 30 472 | 16 509 |
| Omakapital | 1 548 176 | 1 799 169 | 1 419 519 | 636 265 | 249 697 | 41 007 | -7 676 |
| Kasumimarginaal | -34,0 % | 18,5 % | 22,6 % | 22,4 % | 17,3 % | 27,4 % | -228,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 636 108 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 87 932 € · 5,4 %
- Omakapital 1 548 176 € · 94,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 18,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 175 578 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 206 224 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 196 675 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 177 573 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 233 753 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 432 728 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 481 322 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 571 554 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 58 526 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 64,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50114538 / 6
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50114538 / 5
-
02.05.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50114538 / 4
-
04.08.2020Muutmiskanne Ä 50114538 / 3
-
26.03.2019Muutmiskanne Ä 50114538 / 2
-
06.03.2019Esmakanne Ä 50114538
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.08.2020 | Mikroettevõtja |