MALVE OÜ
Registrisse kantud 14680122MALVE OÜ (registrikood 14680122) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Kabli küla, tegevusala küünetehnikuteenused (EMTAK 96222). 2025. aasta müügitulu oli 31 192 eurot ja puhaskasum -3 765 eurot, bilansimaht 3 517 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaanus Koort. Juhatuse liikmed on Jaanus Koort, Malve Raap. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.03.2019 (7 a 7 k) · Mustamäe tee 5, Kabli küla, 86002
Registriandmed KMKR EE102143124 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102143124
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Küünetehnikuteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -12,1 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 8,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -61,4 % | 2024: 45,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −11,2 % | 2024: +14,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 192 | 35 127 | 30 769 | 23 952 | 25 040 | 26 375 | 20 800 |
| Puhaskasum | -3 765 | 130 | -635 | -2 194 | 701 | 3 552 | -2 448 |
| Käibevara | 2 674 | 2 385 | 2 425 | 2 014 | 2 250 | 2 092 | 1 556 |
| Põhivara | 843 | 1 150 | 1 839 | 5 244 | 8 649 | 11 097 | 13 416 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 517 | 3 535 | 4 264 | 7 258 | 10 899 | 13 189 | 14 972 |
| Kohustised kokku | 5 675 | 1 928 | 2 787 | 5 147 | 6 594 | 9 585 | 14 920 |
| Omakapital | -2 158 | 1 607 | 1 477 | 2 111 | 4 305 | 3 604 | 52 |
| Kasumimarginaal | -12,1 % | 0,4 % | -2,1 % | -9,2 % | 2,8 % | 13,5 % | -11,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 674 € · 76,0 %
- Põhivara 843 € · 24,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 675 € · 161,4 %
- Omakapital -2 158 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 161,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 24,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
96222 Küünetehnikuteenused põhitegevus 13 412 €
-
81221 Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus 13 101 €
-
96229 Muud iluhooldused ja iluteenused 4 679 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 895 € | 1 522 € | 9 956 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 213 € | 1 522 € | 7 848 € | 1 |
| I kv 2026 | 79 € | 1 491 € | 5 482 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 606 € | 1 428 € | 10 209 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 788 € | 1 428 € | 10 767 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 926 € | 1 428 € | 5 145 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 709 € | 1 419 € | 5 153 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 756 € | 1 145 € | 8 206 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 965 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 507 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 319 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 976 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 540 | 1 110 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saarde Vallavalitsus · maksed 540 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50114928 / 4
-
31.08.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50114928 / 3
-
12.10.2019Muutmiskanne Ä 50114928 / 2
-
12.03.2019Esmakanne Ä 50114928
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |