Graphics OÜ
Registrisse kantud 14680866Graphics OÜ (registrikood 14680866) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 453 564 eurot ja puhaskasum 47 787 eurot, bilansimaht 291 329 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marko Künnapuu. Juhatuse liige on Marko Künnapuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.03.2019 (7 a 7 k) · Allika tee 2-4, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE102144097 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102144097
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,5 % | 2024: 18,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 26,2 % | 2024: 42,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,6 % | 2024: 71,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +3,3 % | 2024: +17,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 453 564 | 438 996 | 372 607 | 356 531 | 319 793 | 244 511 | 103 023 |
| Puhaskasum | 47 787 | 83 172 | 31 579 | 22 507 | 30 734 | 47 611 | 21 472 |
| Käibevara | 150 869 | 132 326 | 149 701 | 129 081 | 99 555 | 63 749 | 22 229 |
| Põhivara | 140 460 | 141 876 | 129 580 | 20 563 | 17 049 | 21 576 | 6 462 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 291 329 | 274 202 | 279 281 | 149 644 | 116 604 | 85 325 | 28 691 |
| Kohustised kokku | 108 967 | 79 627 | 122 878 | 24 820 | 16 787 | 16 242 | 7 219 |
| Omakapital | 182 362 | 194 575 | 156 403 | 124 824 | 99 817 | 69 083 | 21 472 |
| Kasumimarginaal | 10,5 % | 18,9 % | 8,5 % | 6,3 % | 9,6 % | 19,5 % | 20,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 150 869 € · 51,8 %
- Põhivara 140 460 € · 48,2 %
- Lühiajalised kohustised 108 967 € · 37,4 %
- Omakapital 182 362 € · 62,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 48,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 183 € | 12 041 € | 125 834 € | 3 |
| II kv 2026 | 39 162 € | 14 122 € | 143 806 € | 3 |
| I kv 2026 | 25 366 € | 13 014 € | 136 465 € | 3 |
| IV kv 2025 | 30 744 € | 12 310 € | 116 091 € | 3 |
| III kv 2025 | 31 835 € | 11 367 € | 129 338 € | 3 |
| II kv 2025 | 22 704 € | 10 857 € | 117 771 € | 3 |
| I kv 2025 | 22 812 € | 9 955 € | 90 503 € | 3 |
| IV kv 2024 | 25 368 € | 11 380 € | 137 011 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 061 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 014 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 56,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 41 945 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 573 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 261 | 1 182 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põhja-Tallinna Valitsus · maksed 159 €
- Siseministeeriumi Infotehnoloogia- ja Arenduskeskus · maksed 102 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.01.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50115005 / 6
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50115005 / 5
-
05.09.2022Muutmiskanne Ä 50115005 / 4
-
29.06.2022Muutmiskanne Ä 50115005 / 3
-
09.06.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50115005 / 2
-
13.03.2019Esmakanne Ä 50115005
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.07.2020 | Väikeettevõtja |