Suitable Solutions OÜ
Registrisse kantud 14686283Suitable Solutions OÜ (registrikood 14686283) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 400 eurot ja puhaskasum -103 039 eurot, bilansimaht 380 967 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tanel Unt. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Tanel Unt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.03.2019 (7 a 6 k) · Keldrimäe tn 2, Tallinn, 10144
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -25 759,8 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -81,0 % | 2024: 30,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,4 % | 2024: 81,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −29,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 400 | 0 | 0 | 11 200 | 600 | 2 300 | 16 150 |
| Puhaskasum | -103 039 | 147 950 | 169 215 | 160 600 | 170 049 | 469 114 | 49 743 |
| Käibevara | 132 373 | 317 851 | 415 871 | 416 041 | 532 014 | 476 687 | 51 387 |
| Põhivara | 248 594 | 271 915 | 189 158 | 199 971 | 856 | 856 | 856 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 380 967 | 589 766 | 605 029 | 616 012 | 532 870 | 477 543 | 52 243 |
| Kohustised kokku | 253 741 | 109 501 | 272 714 | 452 912 | 360 321 | 5 929 | – |
| Omakapital | 127 226 | 480 265 | 332 315 | 163 100 | 172 549 | 471 614 | 52 243 |
| Kasumimarginaal | -25 759,8 % | – | – | 1 433,9 % | 28 341,5 % | 20 396,3 % | 308,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 132 373 € · 34,7 %
- Põhivara 248 594 € · 65,3 %
- Lühiajalised kohustised 253 741 € · 66,6 %
- Omakapital 127 226 € · 33,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 66,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 904 € | 1 142 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 904 € | 1 142 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 451 € | 2 648 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 904 € | 1 142 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 904 € | 1 142 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 904 € | 1 142 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 903 € | 1 133 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 789 € | 1 114 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 635 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 381 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 732 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Peaksjah OÜ | 24,99 % | 856 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (21)
-
Peaksjah OÜ 24,99 %
-
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 13. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Info ja side (EMTAK 62) 21 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50115573 / 3
-
11.10.2019Muutmiskanne Ä 50115573 / 2
-
20.03.2019Esmakanne Ä 50115573
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 24.02.2020 | Mikroettevõtja |