OÜ Kaigas
Registrisse kantud 14689979OÜ Kaigas (registrikood 14689979) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Muraste küla, tegevusala muusikute lavaline tegevus (EMTAK 90202). 2025. aasta müügitulu oli 152 413 eurot ja puhaskasum 50 643 eurot, bilansimaht 492 474 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Markkus Pulk. Juhatuse liige on Markkus Pulk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.03.2019 (7 a 6 k) · Vägiheina tee 8, Muraste küla, 76905
Registriandmed KMKR EE102207947 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102207947
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muusikute lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 33,2 % | 2024: 21,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,9 % | 2024: 9,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,6 % | 2024: 58,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,1 | 2024: 14,9 |
| Müügitulu kasv | +12,0 % | 2024: −5,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +26,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 152 413 | 136 085 | 143 760 | 95 711 | 95 109 | 47 005 | 78 954 |
| Puhaskasum | 50 643 | 29 244 | 65 670 | 58 191 | 75 328 | 26 963 | 54 901 |
| Käibevara | 89 522 | 148 082 | 126 155 | 167 868 | 99 882 | 71 374 | 58 420 |
| Põhivara | 402 952 | 388 326 | 394 267 | 87 607 | 92 676 | 16 000 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 492 474 | 536 408 | 520 422 | 255 475 | 192 558 | 87 374 | 58 420 |
| Kohustised kokku | 209 034 | 223 611 | 236 869 | 37 591 | 32 866 | 3 010 | 1 019 |
| Omakapital | 283 440 | 312 797 | 283 553 | 217 884 | 159 692 | 84 364 | 57 401 |
| Kasumimarginaal | 33,2 % | 21,5 % | 45,7 % | 60,8 % | 79,2 % | 57,4 % | 69,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 89 522 € · 18,2 %
- Põhivara 402 952 € · 81,8 %
- Lühiajalised kohustised 21 781 € · 4,4 %
- Pikaajalised kohustised 187 253 € · 38,0 %
- Omakapital 283 440 € · 57,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 971 € | 2 913 € | 87 001 € | 0 |
| II kv 2026 | 16 470 € | 2 417 € | 70 973 € | 0 |
| I kv 2026 | 9 456 € | 1 503 € | 26 938 € | 0 |
| IV kv 2025 | 10 167 € | 1 503 € | 29 355 € | 0 |
| III kv 2025 | 39 885 € | 2 687 € | 52 427 € | 0 |
| II kv 2025 | 10 000 € | 1 503 € | 28 969 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 824 € | 1 968 € | 25 397 € | 0 |
| IV kv 2024 | 8 029 € | 1 343 € | 17 813 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 657 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 971 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 29 000 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVägiheina tee 8, Muraste küla, 76905
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.08.2025Muutmiskanne Ä 50115965 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50115965 / 3
-
19.09.2022Muutmiskanne Ä 50115965 / 2
-
26.03.2019Esmakanne Ä 50115965
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.09.2022 | Väikeettevõtja |