Rouk OÜ
Registrisse kantud 14694236Rouk OÜ (registrikood 14694236) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 11 407 eurot ja puhaskasum 1 797 eurot, bilansimaht 8 367 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sander Rõuk. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Sander Rõuk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.04.2019 (7 a 6 k) · Tiiu tn 14/1, Tallinn, 10135
Registriandmed KMKR EE102148462 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102148462
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,8 % | 2024: -33,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,7 % | 2024: -27,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,5 % | 2024: 90,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,4 | 2024: 5,1 |
| Müügitulu kasv | +147,4 % | 2024: −20,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −32,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 407 | 4 611 | 5 821 | 68 408 | 90 896 | 80 321 | 51 408 |
| Puhaskasum | 1 797 | -1 562 | -365 | -5 522 | 7 531 | 7 424 | 5 370 |
| Käibevara | 6 632 | 3 169 | 1 414 | 1 678 | 19 399 | 14 876 | 13 569 |
| Põhivara | 1 735 | 3 226 | 5 971 | 8 717 | 6 053 | 6 182 | 2 464 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 367 | 6 395 | 7 385 | 10 395 | 25 452 | 21 058 | 16 033 |
| Kohustised kokku | 794 | 619 | 47 | 2 691 | 10 727 | 9 164 | 10 663 |
| Omakapital | 7 573 | 5 776 | 7 338 | 7 704 | 14 725 | 11 894 | 5 370 |
| Kasumimarginaal | 15,8 % | -33,9 % | -6,3 % | -8,1 % | 8,3 % | 9,2 % | 10,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 632 € · 79,3 %
- Põhivara 1 735 € · 20,7 %
- Lühiajalised kohustised 794 € · 9,5 %
- Omakapital 7 573 € · 90,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 540 € | 0 € | 17 373 € | 0 |
| II kv 2026 | 76 € | 0 € | 13 162 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 094 € | 0 € | 8 538 € | 0 |
| IV kv 2025 | 722 € | 0 € | 5 207 € | 0 |
| III kv 2025 | 72 € | 0 € | 726 € | 0 |
| II kv 2025 | 493 € | 0 € | 2 898 € | 0 |
| I kv 2025 | 150 € | 0 € | 1 451 € | 0 |
| IV kv 2024 | 320 € | 0 € | 1 763 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 180 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 791 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sander Rõuk
- Moonbase Digital OÜ Tegelik kasusaaja
- Pruuvit OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Quantem Analytics OÜ | 2,91 % | 75 € | 13.06.2025 | 61 121 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Quantem Analytics OÜ 2,91 %
Skeem
LEI 98450095612DB8A99B98 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubRouk is a senior builder and fractional CTO studio based in Tallinn. Full-stack, mobile, DevOps, and CTO-level judgment — with real HIPAA and SOC 2 experience — for founders and teams that ship.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.09.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50116414 / 7
-
19.11.2024Muutmiskanne Ä 50116414 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50116414 / 5
-
22.10.2020Muutmiskanne Ä 50116414 / 4
-
17.09.2020Muutmiskanne Ä 50116414 / 3
-
08.04.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50116414 / 2
-
01.04.2019Esmakanne Ä 50116414
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.09.2020 | Väikeettevõtja |