Transfield OÜ
Registrisse kantud 14694331Transfield OÜ (registrikood 14694331) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Taheva küla, tegevusala muu mujal liigitamata kaevandamine (EMTAK 08991). 2024. aasta müügitulu oli 91 453 eurot ja puhaskasum -36 128 eurot, bilansimaht 67 879 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rait Sööt. Juhatuse liige on Rait Sööt. Maksuvõlg on 15 501,56 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.04.2019 (7 a 6 k) · Söödi, Taheva küla, 68016
Registriandmed KMKR EE102311008 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102311008
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata kaevandamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -39,5 % | 2023: 3,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1 293,5 % | 2023: 13,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,1 % | 2023: 45,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2023: 0,8 |
| Müügitulu kasv | −44,6 % | 2023: +41,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +31,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 91 453 | 164 987 | 116 564 | 82 659 | 55 914 | 23 467 |
| Puhaskasum | -36 128 | 5 180 | -5 760 | 3 630 | 14 199 | 17 097 |
| Käibevara | 22 401 | 34 246 | 17 542 | 14 750 | 9 863 | 5 275 |
| Põhivara | 45 478 | 51 282 | 53 932 | 58 604 | 56 537 | 26 661 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 67 879 | 85 528 | 71 474 | 73 354 | 66 400 | 31 936 |
| Kohustised kokku | 65 086 | 46 608 | 37 734 | 35 930 | 31 815 | 12 339 |
| Omakapital | 2 793 | 38 920 | 33 740 | 37 424 | 34 585 | 19 597 |
| Kasumimarginaal | -39,5 % | 3,1 % | -4,9 % | 4,4 % | 25,4 % | 72,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 22 401 € · 33,0 %
- Põhivara 45 478 € · 67,0 %
- Lühiajalised kohustised 65 086 € · 95,9 %
- Omakapital 2 793 € · 4,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 492 € | 467 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 951 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 35 452 € | 2 |
| IV kv 2025 | 10 583 € | 2 223 € | 35 170 € | 2 |
| III kv 2025 | 8 169 € | 5 857 € | 50 483 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 831 € | 2 891 € | 30 417 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 677 € | 1 116 € | 1 782 € | 2 |
| IV kv 2024 | 7 234 € | 4 534 € | 14 532 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 164 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 156 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 94,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 15 501,56 €
- 29.09.2026 15 388,56 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSöödi, Taheva küla, 68016
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Mäetööstus 17 päeva
- 5. Suurimad maksuvõlad · Mäetööstus 15 502 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50116425 / 4
-
18.06.2020Muutmiskanne Ä 50116425 / 3
-
27.03.2020Muutmiskanne Ä 50116425 / 2
-
01.04.2019Esmakanne Ä 50116425
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 13.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.10.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 14.07.2020 | Mikroettevõtja |