Lenx OÜ
Registrisse kantud 14696169Lenx OÜ (registrikood 14696169) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Külitse alevik, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 6 849 eurot, bilansimaht 3 928 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Martin Leiman. Juhatuse liige on Martin Leiman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.04.2019 (7 a 6 k) · Lennuvälja tee 19, Külitse alevik, 61702
Registriandmed KMKR EE102148255 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102148255
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: -33,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 268,5 % | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,9 % | 2023: -100,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2023: 0,5 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: +6,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 2 149 | 2 023 | 864 | 1 288 | 359 |
| Puhaskasum | 6 849 | -724 | -1 321 | -2 318 | -1 372 | -1 253 |
| Käibevara | 3 928 | 4 266 | 4 358 | 3 927 | 2 577 | 2 813 |
| Põhivara | – | 0 | 100 | 500 | 933 | 1 300 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 928 | 4 266 | 4 458 | 4 427 | 3 510 | 4 113 |
| Kohustised kokku | 1 377 | 8 564 | 8 032 | 6 680 | 3 848 | 2 866 |
| Omakapital | 2 551 | -4 298 | -3 574 | -2 253 | -338 | 1 247 |
| Kasumimarginaal | – | -33,7 % | -65,3 % | -268,3 % | -106,5 % | -349,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 928 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 377 € · 35,1 %
- Omakapital 2 551 € · 64,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 598 € | 0 € | 1 825 € | 0 |
| II kv 2026 | 219 € | 0 € | 6 456 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 413 € | 0 € | 15 951 € | 0 |
| III kv 2025 | 10 € | 0 € | 4 206 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 24 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 199 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 608 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLennuvälja tee 19, Külitse alevik, 61702
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.01.2026Muutmiskanne Ä 50116350 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50116350 / 2
-
02.04.2019Esmakanne Ä 50116350
-
29.03.2019Esmakanne Ä 50116350 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 25.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.10.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 20.11.2020 | Mikroettevõtja |