STAL OÜ

Registrisse kantud 14696672
☆ Jälgi

STAL OÜ (registrikood 14696672) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Mammaste küla, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 550 969 eurot ja puhaskasum -59 581 eurot, bilansimaht 329 995 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 03.04.2019 (7 a 6 k) · Võlsimäe tee 3, Mammaste küla, 63211

Müügitulu 2025
551 tuh €
↓ −2,8 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-60 tuh €
↓ −128 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
8
↑ +14 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE102148682 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE102148682
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 01.07.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Mootorsõidukite remont ja hooldus
EMTAK 95311
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
329 995 €
↓ −1,0 % vs 2024
Omakapital 2025
2 944 €
↑ +107 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-250k0250k500k750k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -10,8 % 2024: -4,6 %
Omakapitali tootlus (ROE) -2 023,8 % 2024: -1 836,9 %
Omakapitali osakaal varadest 0,9 % 2024: 0,4 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 0,9 2024: 0,9
Müügitulu kasv −2,8 % 2024: +4,1 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +11,5 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 550 969 566 863 544 329 386 432 375 823 320 061 79 268
Puhaskasum -59 581 -26 139 2 104 -63 377 -22 038 40 496 67
Käibevara 122 066 121 146 149 277 122 446 81 939 81 424 33 701
Põhivara 207 929 212 088 228 757 246 127 68 811 56 968 25 592
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 329 995 333 234 378 034 368 573 150 750 138 392 59 293
Kohustised kokku 327 051 331 811 365 067 357 710 113 228 95 329 59 226
Omakapital 2 944 1 423 12 967 10 863 37 522 43 063 67
Kasumimarginaal -10,8 % -4,6 % 0,4 % -16,4 % -5,9 % 12,7 % 0,1 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 329 995 €
  • Käibevara 122 066 € · 37,0 %
  • Põhivara 207 929 € · 63,0 %
Rahastus 329 995 €
  • Lühiajalised kohustised 143 294 € · 43,4 %
  • Pikaajalised kohustised 183 757 € · 55,7 %
  • Omakapital 2 944 € · 0,9 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 0,9
Kohustised ÷ bilansimaht 99,1 %
Põhivara osakaal bilansimahust 63,0 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
32 937 €
↓ −1,6 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
8
2025: 8 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
010k20k30k40kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

050k100k150k200kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 32 937 € 15 333 € 189 646 € 8
II kv 2026 33 459 € 17 801 € 195 517 € 7
I kv 2026 33 535 € 18 598 € 167 495 € 9
IV kv 2025 29 320 € 20 149 € 137 381 € 8
III kv 2025 32 819 € 22 718 € 146 410 € 9
II kv 2025 28 383 € 19 482 € 144 235 € 9
I kv 2025 11 483 € 7 792 € 107 052 € 10
IV kv 2024 25 738 € 18 503 € 146 114 € 8

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)10 979 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)5 111 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest46,6 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive17,4 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)63 215 €
Hinnanguline keskmine brutopalk1 229 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Steven Suvi
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 03.04.2019
Tanel Drenkhan
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 03.04.2019

Tegelikud kasusaajad

Steven Suvi
Otsene osalus · Eesti · alates 10.05.2019
Tanel Drenkhan
Otsene osalus · Eesti · alates 10.05.2019

Osanikud

Steven Suvi
1 250 € · 50 % · ainuomand · alates 02.09.2023
Tanel Drenkhan
1 250 € · 50 % · ainuomand · alates 02.09.2023

Isikute teised ettevõtted

Võlsimäe tee 3, Mammaste küla, 63211
Juhata: 58.064110, 27.051677
Sõidukite teeninduse hoone B Samal aadressil veel 6 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 hilinemisega (kuni 1 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
010k20k30k40k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 21 066 30 322
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Kaitseliit · maksed 12 045 €
  • Põlva Haigla AS · maksed 5 707 €
  • Põlva Vallavalitsus · maksed 2 690 €
  • SA Tilsi Perekodu · maksed 424 €
  • SA Põlva Sport · maksed 200 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 02.09.2023
    Muutmiskanne Ä 50116682 / 3
  • 23.07.2020
    Muutmiskanne Ä 50116682 / 2
  • 03.04.2019
    Esmakanne Ä 50116682

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 01.07.2026 Mikroettevõtja
2024 30.06.2025 Väikeettevõtja
2023 18.04.2024 Väikeettevõtja
2022 11.09.2023 Väikeettevõtja
2021 08.07.2022 Väikeettevõtja
2020 29.03.2021 Väikeettevõtja
2019 22.07.2020 Väikeettevõtja