Altar OÜ
Registrisse kantud 14697140Altar OÜ (registrikood 14697140) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Raadi alev, tegevusala tööstuslike kliimaseadmete tootmine (EMTAK 28251). 2025. aasta müügitulu oli 375 755 eurot ja puhaskasum 32 313 eurot, bilansimaht 185 635 eurot. Juhatuse liikmed on Alar Saat, Tarmo Veesaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.04.2019 (7 a 6 k) · Pärna allee 4, Raadi alev, 60534
Registriandmed KMKR EE102149445 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102149445
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööstuslike kliimaseadmete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,6 % | 2024: 12,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,4 % | 2024: 46,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,3 % | 2024: 75,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 2,6 |
| Müügitulu kasv | −7,6 % | 2024: +62,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 375 755 | 406 453 | 250 228 | 282 997 | 182 187 | 193 091 | 128 943 |
| Puhaskasum | 32 313 | 51 636 | 31 719 | 2 174 | 7 787 | 31 651 | 24 176 |
| Käibevara | 144 963 | 93 453 | 59 674 | 33 724 | 29 769 | 30 948 | 15 472 |
| Põhivara | 40 672 | 52 446 | 37 525 | 33 400 | 32 113 | 37 101 | 23 621 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 185 635 | 145 899 | 97 199 | 67 124 | 61 882 | 68 049 | 39 093 |
| Kohustised kokku | 53 234 | 35 689 | 23 385 | 25 030 | 21 962 | 15 916 | 12 361 |
| Omakapital | 132 401 | 110 210 | 73 814 | 42 094 | 39 920 | 52 133 | 26 732 |
| Kasumimarginaal | 8,6 % | 12,7 % | 12,7 % | 0,8 % | 4,3 % | 16,4 % | 18,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 144 963 € · 78,1 %
- Põhivara 40 672 € · 21,9 %
- Lühiajalised kohustised 53 234 € · 28,7 %
- Omakapital 132 401 € · 71,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 21,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 33 033 € | 13 269 € | 130 544 € | 4 |
| II kv 2026 | 31 297 € | 10 772 € | 152 053 € | 4 |
| I kv 2026 | 29 707 € | 9 616 € | 130 631 € | 5 |
| IV kv 2025 | 29 239 € | 10 633 € | 118 301 € | 4 |
| III kv 2025 | 23 483 € | 11 452 € | 87 382 € | 4 |
| II kv 2025 | 28 173 € | 10 139 € | 126 981 € | 4 |
| I kv 2025 | 23 119 € | 9 439 € | 102 896 € | 4 |
| IV kv 2024 | 25 867 € | 9 929 € | 125 620 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 011 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 423 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 43 515 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 126 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 22. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 24,4 %
- 22. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 9,9 %
- 34. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 6 463 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50116772 / 4
-
16.08.2022Muutmiskanne Ä 50116772 / 3
-
18.02.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50116772 / 2
-
04.04.2019Esmakanne Ä 50116772
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.09.2020 | Väikeettevõtja |