SmartBroker OÜ
Registrisse kantud 14700439SmartBroker OÜ (registrikood 14700439) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala enda kinnisvara ost ja müük (EMTAK 68111). 2025. aasta müügitulu oli 2 450 525 eurot ja puhaskasum 37 827 eurot, bilansimaht 5 863 471 eurot. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Sander Rikken, Tauno Trink. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.04.2019 (7 a 6 k) · Soola tn 3, Tartu linn, 51004
Registriandmed KMKR EE102200588 · osakapital 27 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102200588
- Osakapital
- 27 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda kinnisvara ost ja müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2024: -12,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,5 % | 2024: -9,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,4 % | 2024: 46,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | +31,8 % | 2024: −43,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +88,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 450 525 | 1 859 083 | 3 265 250 | 1 559 171 | 1 001 986 | 103 424 | 21 675 |
| Puhaskasum | 37 827 | -234 903 | 1 546 268 | 262 301 | 814 112 | 181 859 | 89 741 |
| Käibevara | 1 353 433 | 1 095 730 | 713 245 | 2 286 295 | 1 925 449 | 194 226 | 72 564 |
| Põhivara | 4 510 038 | 4 442 453 | 4 549 612 | 100 991 | 43 226 | 561 950 | 269 650 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 863 471 | 5 538 183 | 5 262 857 | 2 387 286 | 1 968 675 | 756 176 | 342 214 |
| Kohustised kokku | 3 260 166 | 2 972 704 | 2 425 970 | 1 031 213 | 874 903 | 476 516 | 249 973 |
| Omakapital | 2 603 305 | 2 565 479 | 2 836 887 | 1 356 073 | 1 093 772 | 279 660 | 92 241 |
| Kasumimarginaal | 1,5 % | -12,6 % | 47,4 % | 16,8 % | 81,2 % | 175,8 % | 414,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 353 433 € · 23,1 %
- Põhivara 4 510 038 € · 76,9 %
- Lühiajalised kohustised 2 540 666 € · 43,3 %
- Pikaajalised kohustised 719 500 € · 12,3 %
- Omakapital 2 603 305 € · 44,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 55,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68111 Enda kinnisvara ost ja müük põhitegevus 2 450 000 €
-
01611 Taimekasvatuse abitegevused 500 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 938 € | 10 932 € | 22 308 € | 2 |
| II kv 2026 | 13 515 € | 10 886 € | 20 475 € | 1 |
| I kv 2026 | 28 916 € | 16 519 € | 20 914 € | 1 |
| IV kv 2025 | 21 859 € | 21 556 € | 6 615 € | 3 |
| III kv 2025 | 44 932 € | 22 382 € | 104 619 € | 4 |
| II kv 2025 | 86 804 € | 19 552 € | 314 641 € | 4 |
| I kv 2025 | 60 199 € | 17 645 € | 196 560 € | 4 |
| IV kv 2024 | 45 247 € | 16 116 € | 149 248 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 313 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 644 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 68,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 71,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 436 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 504 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Taavi Lellep
- Eesti Metsameister OÜ Tegelik kasusaaja
- Eesti Metsameistri Metsahaldus OÜ Tegelik kasusaaja
- Varakeskus OÜ Tegelik kasusaaja
- Eesti Metsameistri Taimekasvatus OÜ Tegelik kasusaaja
- Stronghold Holding OÜ Osanik
- Saltus Invest OÜ Juhatuse liige
- Carbon Offset OÜ Tegelik kasusaaja
- Infoinvest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Mart-Sander Mõts
- Eesti Metsameister OÜ Osanik
- Eesti Metsameistri Metsahaldus OÜ Tegelik kasusaaja
- Varakeskus OÜ Tegelik kasusaaja
- Eesti Metsameistri Taimekasvatus OÜ Tegelik kasusaaja
- MS Agro OÜ Juhatuse liige
- Stronghold Holding OÜ Osanik
- Carbon Offset OÜ Tegelik kasusaaja
- Infoinvest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Joel Lobjakas
- Eesti Metsameister OÜ Juhatuse liige
- Eesti Metsameistri Metsahaldus OÜ Juhatuse liige
- OÜ Uniplex Juhatuse liige
- Carbon Offset OÜ Tegelik kasusaaja
- Taaralinna Kinnisvara OÜ Tegelik kasusaaja
- Spritz OÜ Tegelik kasusaaja
-
Andreas Rikken
- OÜ Carulauc Capital Juhatuse liige
- Rikken Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ A.R Investments Osanik
- Taaralinna Kinnisvara OÜ Tegelik kasusaaja
- Spritz OÜ Juhatuse liige
-
Tauno Trink
- Eesti Metsameistri Taimekasvatus OÜ Juhatuse liige
- Eesti Biogaasi Assotsiatsioon Juhatuse liige
- MTÜ Gymnathlon Eesti Tegelik kasusaaja
- KSM Group OÜ Tegelik kasusaaja
- Westfoss OÜ Tegelik kasusaaja
- Carbon Offset OÜ Juhatuse liige
- OÜ Balti Biometaan Tegelik kasusaaja
- Steeltouch OÜ Osanik
-
Sander Rikken
- OÜ Eesti Loodusvara Osanik
- Rikken Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- Taaralinna OÜ Juhatuse liige
- Taaralinna Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
- Spritz OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Taaralinna OÜ | 100 % | 2 500 € | 11.06.2025 | 756 €2025 |
| Taaralinna Kinnisvara OÜ | 50 % | 10 000 € | 06.03.2025 | 0 €2025 |
| Spritz OÜ | 49,04 % | 1 226 € | 01.09.2023 | 0 €2024 |
| Earthtide Holding OÜ | 5,75 % | 1 149 € | 25.07.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (6)
-
Taaralinna OÜ 100 %
-
Spritz OÜ 49,04 %
-
Earthtide Holding OÜ 5,75 %
-
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.08.2026Muutmiskanne Ä 50117069 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50117069 / 5
-
30.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50117069 / 4
-
08.11.2021Muutmiskanne Ä 50117069 / 3
-
01.08.2020Muutmiskanne Ä 50117069 / 2
-
28.07.2020Muutmiskanne Ä 50117069 / M2
-
09.04.2019Esmakanne Ä 50117069
-
08.04.2019Esmakanne Ä 50117069 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 23.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.02.2020 | Väikeettevõtja |