Stint OÜ
Registrisse kantud 14702616Stint OÜ (registrikood 14702616) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Rapla linn, tegevusala fotograafia (EMTAK 74201). 2025. aasta müügitulu oli 29 997 eurot ja puhaskasum -4 898 eurot, bilansimaht 19 727 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Geir Stint. Juhatuse liige on Geir Stint. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.04.2019 (7 a 6 k) · Lepiku tn 17, Rapla linn, 79513
Registriandmed KMKR EE102506460 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102506460
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fotograafia
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -16,3 % | 2024: -44,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -25,1 % | 2024: -41,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 63,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 62,0 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +33,5 % | 2024: −30,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 997 | 22 477 | 32 433 | 50 393 | 18 467 | 28 979 | 13 131 |
| Puhaskasum | -4 898 | -10 050 | -7 950 | 31 505 | -1 184 | 7 636 | 5 091 |
| Käibevara | 13 150 | 14 579 | 20 154 | 46 676 | 3 139 | 3 066 | 490 |
| Põhivara | 6 577 | 24 074 | 26 686 | 9 457 | 8 404 | 9 661 | 4 894 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 727 | 38 653 | 46 840 | 56 133 | 11 543 | 12 727 | 5 384 |
| Kohustised kokku | 212 | 14 240 | 12 377 | 13 720 | – | 0 | 293 |
| Omakapital | 19 515 | 24 413 | 34 463 | 42 413 | 11 543 | 12 727 | 5 091 |
| Kasumimarginaal | -16,3 % | -44,7 % | -24,5 % | 62,5 % | -6,4 % | 26,4 % | 38,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 150 € · 66,7 %
- Põhivara 6 577 € · 33,3 %
- Lühiajalised kohustised 212 € · 1,1 %
- Omakapital 19 515 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 62,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 14 151 € | 0 |
| II kv 2026 | 162 € | 0 € | 10 241 € | 0 |
| I kv 2026 | 350 € | 0 € | 6 641 € | 0 |
| IV kv 2025 | 516 € | 0 € | 8 845 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 989 € | 0 € | 10 309 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 864 € | 0 € | 19 143 € | 0 |
| I kv 2025 | 66 € | 0 € | 5 625 € | 0 |
| IV kv 2024 | 19 € | 0 € | 6 240 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 717 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2024Muutmiskanne Ä 50117370 / 5
-
28.11.2023Muutmiskanne Ä 50117370 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50117370 / 3
-
06.05.2019Muutmiskanne Ä 50117370 / 2
-
11.04.2019Esmakanne Ä 50117370
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |