MasterLineConstruction OÜ
Registrisse kantud 14704845MasterLineConstruction OÜ (registrikood 14704845) on 2019. aastal asutatud osaühing, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2021. aasta müügitulu oli 18 555 eurot ja puhaskasum 16 586 eurot, bilansimaht 23 562 eurot. Juhatuse liikmed on Dmytro Rohovynskyi, Oleg Berezovskyi, Oleh Kulyk. Maksuvõlg on 3 455,37 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.04.2019 (7 a 6 k)
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2021
| Kasumimarginaal | 89,4 % | 2020: 9,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 89,8 % | 2020: 72,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,4 % | 2020: 33,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,6 | 2020: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +33,5 % | 2020: −65,2 % |
| Näitaja, € | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 555 | 13 900 | 39 956 |
| Puhaskasum | 16 586 | 1 371 | 510 |
| Käibevara | 23 562 | 5 559 | 5 640 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 562 | 5 559 | 5 640 |
| Kohustised kokku | 5 095 | 3 678 | 5 130 |
| Omakapital | 18 467 | 1 881 | 510 |
| Kasumimarginaal | 89,4 % | 9,9 % | 1,3 % |
Bilansi struktuur 2021
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 562 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 095 € · 21,6 %
- Omakapital 18 467 € · 78,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2024 | 428 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 143 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 3 455,37 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteem–
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 24. Suurimad juhatused · Ehitus (EMTAK 41) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50117282 / 4
-
30.12.2020Muutmiskanne Ä 50117282 / 3
-
27.07.2020Muutmiskanne Ä 50117282 / 2
-
15.04.2019Esmakanne Ä 50117282
-
10.04.2019Esmakanne Ä 50117282 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2021 | 29.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.04.2020 | Väikeettevõtja |