SELF MASTERY OÜ
Registrisse kantud 14707944SELF MASTERY OÜ (registrikood 14707944) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu infoalane tegevus (EMTAK 63921). 2024. aasta müügitulu oli 673 103 eurot ja puhaskasum 980 674 eurot, bilansimaht 2 089 796 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Thibaut Pascal Eugène Meurisse. Juhatuse liige on Thibaut Pascal Eugène Meurisse. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.04.2019 (7 a 6 k) · Vesivärava tn 50-201, Tallinn, 10152
Registriandmed KMKR EE102160369 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.06–31.05
- KMKR number
- EE102160369
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.06 – 31.05
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu infoalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 145,7 % | 2023: 79,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 47,0 % | 2023: 47,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2023: 99,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 771,9 | 2023: 149,9 |
| Müügitulu kasv | −10,5 % | 2023: +2,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +43,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 673 103 | 752 022 | 736 814 | 456 250 | 404 052 | 110 847 |
| Puhaskasum | 980 674 | 594 551 | 310 484 | 243 687 | 213 721 | 15 517 |
| Käibevara | 2 089 441 | 1 266 067 | 710 766 | 456 536 | 218 787 | 26 325 |
| Põhivara | 355 | 1 295 | 2 236 | 1 137 | 1 433 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 089 796 | 1 267 362 | 713 002 | 457 673 | 220 220 | 26 325 |
| Kohustised kokku | 2 707 | 8 447 | 8 638 | 7 069 | 2 868 | 1 544 |
| Omakapital | 2 087 089 | 1 258 915 | 704 364 | 450 604 | 217 352 | 24 781 |
| Kasumimarginaal | 145,7 % | 79,1 % | 42,1 % | 53,4 % | 52,9 % | 14,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 089 441 € · 100,0 %
- Põhivara 355 € · 0,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 707 € · 0,1 %
- Omakapital 2 087 089 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 771,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 420 € | 2 526 € | 78 989 € | 0 |
| II kv 2026 | 13 702 € | 2 526 € | 122 585 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 878 € | 1 952 € | 113 823 € | 0 |
| IV kv 2025 | 14 494 € | 3 330 € | 95 341 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 141 € | 2 220 € | 146 533 € | 0 |
| II kv 2025 | 17 315 € | 3 330 € | 172 923 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 160 € | 3 264 € | 256 567 € | 0 |
| IV kv 2024 | 27 129 € | 4 590 € | 216 964 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 807 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 842 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 26 330 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
06.06.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50117971 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50117971 / 6
-
27.01.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50117971 / 5
-
21.08.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50117971 / 4
-
17.08.2020Muutmiskanne Ä 50117971 / 3
-
30.07.2020Muutmiskanne Ä 50117971 / M3
-
25.11.2019Muutmiskanne Ä 50117971 / M2
-
18.10.2019Muutmiskanne Ä 50117971 / 2
-
07.10.2019Muutmiskanne Ä 50117971 / M1
-
18.04.2019Esmakanne Ä 50117971
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | – | – |
| 2024 | 29.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.08.2020 | Väikeettevõtja |