Iprint24 OÜ
Registrisse kantud 14710641Iprint24 OÜ (registrikood 14710641) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 211 559 eurot ja puhaskasum 43 380 eurot, bilansimaht 289 127 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Averi Õun. Juhatuse liige on Averi Õun. Maksuvõlg on 24 345,18 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.04.2019 (7 a 5 k) · Lai tn 11-10, Tallinn, 10133
Registriandmed KMKR EE102174261 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102174261
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,5 % | 2024: 26,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,3 % | 2024: 27,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,2 % | 2024: 88,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,6 | 2024: 8,5 |
| Müügitulu kasv | +5,1 % | 2024: −7,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 211 559 | 201 306 | 217 961 | 204 838 | 218 193 | 202 351 | 151 663 |
| Puhaskasum | 43 380 | 53 916 | 31 367 | 10 897 | 32 169 | 46 009 | 17 387 |
| Käibevara | 289 127 | 216 222 | 160 406 | 119 667 | 104 311 | 71 747 | 13 259 |
| Põhivara | 0 | 3 495 | 5 334 | 9 548 | 15 178 | 15 292 | 20 417 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 289 127 | 219 717 | 165 740 | 129 215 | 119 489 | 87 039 | 33 676 |
| Kohustised kokku | 51 543 | 25 512 | 25 451 | 22 293 | 23 924 | 23 643 | 16 289 |
| Omakapital | 237 584 | 194 205 | 140 289 | 106 922 | 95 565 | 63 396 | 17 387 |
| Kasumimarginaal | 20,5 % | 26,8 % | 14,4 % | 5,3 % | 14,7 % | 22,7 % | 11,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 289 127 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 51 543 € · 17,8 %
- Omakapital 237 584 € · 82,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 465 € | 495 € | 29 258 € | 2 |
| II kv 2026 | 5 832 € | 4 322 € | 40 268 € | 4 |
| I kv 2026 | 11 485 € | 4 902 € | 43 533 € | 4 |
| IV kv 2025 | 3 894 € | 998 € | 61 055 € | 4 |
| III kv 2025 | 5 088 € | 1 712 € | 47 736 € | 4 |
| II kv 2025 | 13 382 € | 4 734 € | 58 454 € | 3 |
| I kv 2025 | 11 200 € | 3 755 € | 44 936 € | 4 |
| IV kv 2024 | 7 470 € | 3 499 € | 50 157 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 155 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 165 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 753 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 159 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 24 345,18 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Suurimad maksuvõlad · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 24 345 €
- 18. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 1 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 7 596 | 13 527 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rakvere Linnavalitsus · maksed 2 144 €
- Viru-Nigula Vallavalitsus · maksed 1 306 €
- Vinni Vallavalitsus · maksed 870 €
- SA Virumaa Muuseumid · maksed 632 €
- Väike-Maarja Vallavalitsus · maksed 627 €
- Rakvere Riigigümnaasium · maksed 593 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.03.2025Muutmiskanne Ä 50118255 / 7
-
13.12.2023Muutmiskanne Ä 50118255 / 6
-
12.12.2023Osanike muutmine Ä 50118255 / M1
-
29.11.2023Muutmiskanne Ä 50118255 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50118255 / 4
-
05.07.2023Muutmiskanne Ä 50118255 / 3
-
01.11.2022Muutmiskanne Ä 50118255 / 2
-
24.04.2019Esmakanne Ä 50118255
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |