Dashpoint OÜ
Registrisse kantud 14711532Dashpoint OÜ (registrikood 14711532) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Lubja küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 203 048 eurot ja puhaskasum 101 709 eurot, bilansimaht 108 907 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Viktor Dashkevych. Juhatuse liikmed on Nataliia Kostiuk, Viktor Dashkevych. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.04.2019 (7 a 5 k) · Paeheina tee 3, Lubja küla, 74010
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 50,1 % | 2024: 75,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 98,3 % | 2024: 72,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,0 % | 2024: 95,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 19,9 | 2024: 23,1 |
| Müügitulu kasv | −0,0 % | 2024: −4,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 203 048 | 203 062 | 212 354 | 186 036 | 155 960 | 91 244 | 82 776 |
| Puhaskasum | 101 709 | 154 171 | 147 170 | 105 884 | 90 958 | 60 929 | 42 125 |
| Käibevara | 108 907 | 221 309 | 101 530 | 29 996 | 117 718 | 104 683 | 46 367 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 190 | 569 | 948 | 1 327 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 108 907 | 221 309 | 101 530 | 30 186 | 118 287 | 105 631 | 47 694 |
| Kohustised kokku | 5 461 | 9 573 | 8 965 | 7 790 | 16 775 | 5 077 | 5 569 |
| Omakapital | 103 446 | 211 736 | 92 565 | 22 396 | 101 512 | 100 554 | 42 125 |
| Kasumimarginaal | 50,1 % | 75,9 % | 69,3 % | 56,9 % | 58,3 % | 66,8 % | 50,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 108 907 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 461 € · 5,0 %
- Omakapital 103 446 € · 95,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 19,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 929 € | 5 012 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 636 € | 4 281 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 9 545 € | 4 567 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 60 850 € | 5 139 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 440 € | 5 139 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 440 € | 5 139 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 8 300 € | 5 246 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 5 232 € | 4 760 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 310 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 671 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 606 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Viimsi vald 98,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50118337 / 4
-
03.07.2023Muutmiskanne Ä 50118337 / 3
-
30.06.2020Muutmiskanne Ä 50118337 / 2
-
11.06.2020Muutmiskanne Ä 50118337 / M1
-
25.04.2019Esmakanne Ä 50118337
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.06.2020 | Mikroettevõtja |