ROLEKA OÜ
Registrisse kantud 14714157ROLEKA OÜ (registrikood 14714157) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Jõesuu küla, tegevusala metsavarumine (EMTAK 02201). 2025. aasta müügitulu oli 436 eurot ja puhaskasum -2 199 eurot, bilansimaht 34 431 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Valmar Vaikla. Juhatuse liige on Valmar Vaikla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.04.2019 (7 a 5 k) · Orava tee 32, Jõesuu küla, 86802
Registriandmed KMKR EE102267631 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102267631
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsavarumine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -504,4 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -12,4 % | 2024: -98,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,5 % | 2024: 60,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,1 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −65,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 436 | 0 | 11 226 | 54 684 | 86 746 | 85 618 | 36 949 |
| Puhaskasum | -2 199 | -19 553 | -18 147 | -2 464 | 24 627 | 18 140 | 19 081 |
| Käibevara | 34 431 | 33 029 | 34 791 | 55 618 | 58 050 | 40 008 | 21 818 |
| Põhivara | 0 | 0 | 12 340 | 6 600 | 6 600 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 34 431 | 33 029 | 47 131 | 62 218 | 64 650 | 40 008 | 21 818 |
| Kohustised kokku | 16 711 | 13 109 | 3 658 | 385 | 353 | 287 | 237 |
| Omakapital | 17 720 | 19 920 | 43 473 | 61 833 | 64 297 | 39 721 | 21 581 |
| Kasumimarginaal | -504,4 % | – | -161,7 % | -4,5 % | 28,4 % | 21,2 % | 51,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 34 431 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 141 € · 6,2 %
- Pikaajalised kohustised 14 570 € · 42,3 %
- Omakapital 17 720 € · 51,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 50 € | 0 € | 556 € | 0 |
| II kv 2026 | 155 € | 0 € | 711 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 22 € | 0 € | 136 € | 0 |
| II kv 2025 | 66 € | 0 € | 300 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 185 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemOrava tee 32, Jõesuu küla, 86802
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50118618 / 4
-
12.06.2019Ümberkujundamiskanne Ä 50118618 / 3
-
10.06.2019Muutmiskanne Ä 50118618 / 2
-
30.04.2019Esmakanne Ä 50118618
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 23.10.2020 | Mikroettevõtja |