JeffM OÜ
Registrisse kantud 14714469JeffM OÜ (registrikood 14714469) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64211). Ettevõtte ainuomanik on Jeffrey Mcclelland. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Jeffrey Mcclelland. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.04.2019 (7 a 5 k) · Jalgpalli tn 21, Tallinn, 11312
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: -76,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | 0 | 0 | – | – | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 0 | -438 | -60 | -72 | -72 | -72 | -77 |
| Käibevara | 715 | 34 | 172 | 32 | 104 | 176 | 248 |
| Põhivara | 994 | 994 | 994 | 994 | 994 | 994 | 994 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 709 | 1 028 | 1 166 | 1 026 | 1 098 | 1 170 | 1 242 |
| Kohustised kokku | 0 | 1 819 | 1 519 | 1 319 | 1 319 | 1 170 | 1 242 |
| Omakapital | 1 709 | -791 | -353 | -293 | -221 | 0 | 0 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 715 € · 41,8 %
- Põhivara 994 € · 58,2 %
- Omakapital 1 709 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 58,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jeffrey Mcclelland
- Aurous OÜ Juhatuse liige
- Atlaset OÜ Tegelik kasusaaja
- Oaksusa OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Whimsy OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Atlaset OÜ | 50 % | 50 € | 11.09.2026 | – |
| Salv Technologies OÜ | 7,35 % | 497 € | 08.09.2026 | 3 646 424 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
Atlaset OÜ 50 %
-
Salv Technologies OÜ 7,35 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.01.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50118653 / 5
-
09.12.2025Muutmiskanne Ä 50118653 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50118653 / 3
-
04.05.2023Muutmiskanne Ä 50118653 / 2
-
30.04.2019Esmakanne Ä 50118653
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.06.2020 | Mikroettevõtja |