Stratefy OÜ
Registrisse kantud 14714513Stratefy OÜ (registrikood 14714513) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon (EMTAK 74121). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -5 565 eurot, bilansimaht 26 147 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tudor-Vlad Şerban. Juhatuse liige on Tudor-Vlad Şerban. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.04.2019 (7 a 5 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -10,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -22,8 % | 2024: -1,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,5 % | 2024: 94,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,4 | 2024: 18,6 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −54,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 5 065 | 11 080 | 0 | 15 025 | 29 326 | 7 216 |
| Puhaskasum | -5 565 | -534 | 8 871 | -3 723 | 6 828 | 18 966 | -395 |
| Käibevara | 26 147 | 31 717 | 32 297 | 23 582 | 27 178 | 20 351 | 189 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 147 | 31 717 | 32 297 | 23 582 | 27 178 | 20 351 | 189 |
| Kohustised kokku | 1 699 | 1 704 | 1 750 | 1 906 | 1 780 | 1 780 | 584 |
| Omakapital | 24 448 | 30 013 | 30 547 | 21 676 | 25 398 | 18 571 | -395 |
| Kasumimarginaal | – | -10,5 % | 80,1 % | – | 45,4 % | 64,7 % | -5,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 147 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 699 € · 6,5 %
- Omakapital 24 448 € · 93,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 22 € | 0 € | 19 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 58 € | 0 |
| III kv 2025 | 23 € | 0 € | 39 € | 0 |
| II kv 2025 | 29 € | 0 € | 862 € | 0 |
| I kv 2025 | 34 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 660 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50118569 / 3
-
04.05.2023Muutmiskanne Ä 50118569 / 2
-
30.04.2019Esmakanne Ä 50118569
-
29.04.2019Esmakanne Ä 50118569 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 26.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.09.2020 | Mikroettevõtja |