Weldmax Group OÜ
Registrisse kantud 14716682Weldmax Group OÜ (registrikood 14716682) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tammiste küla, tegevusala ehituspuusepatoodete paigaldus (EMTAK 4332). 2025. aasta müügitulu oli 169 749 eurot ja puhaskasum 1 363 eurot, bilansimaht 31 513 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hainer Rosenberg. Juhatuse liige on Hainer Rosenberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.05.2019 (7 a 5 k) · Pääsusilma tn 2a, Tammiste küla, 85009
Registriandmed KMKR EE102156881 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102156881
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituspuusepatoodete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,8 % | 2024: 7,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,7 % | 2024: 62,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,4 % | 2024: 63,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 2,6 |
| Müügitulu kasv | +2,2 % | 2024: +22,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 169 749 | 166 117 | 135 485 | 104 707 | 122 079 | 180 151 | 81 228 |
| Puhaskasum | 1 363 | 11 767 | 1 056 | 625 | -1 502 | -3 945 | 8 434 |
| Käibevara | 29 146 | 29 316 | 20 647 | 14 983 | 17 571 | 25 426 | 19 638 |
| Põhivara | 2 367 | 733 | 0 | 318 | 665 | 1 012 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 513 | 30 049 | 20 647 | 15 301 | 18 236 | 26 438 | 19 638 |
| Kohustised kokku | 11 206 | 11 104 | 13 470 | 9 179 | 12 749 | 19 449 | 11 204 |
| Omakapital | 20 307 | 18 945 | 7 177 | 6 122 | 5 487 | 6 989 | 8 434 |
| Kasumimarginaal | 0,8 % | 7,1 % | 0,8 % | 0,6 % | -1,2 % | -2,2 % | 10,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 29 146 € · 92,5 %
- Põhivara 2 367 € · 7,5 %
- Lühiajalised kohustised 11 206 € · 35,6 %
- Omakapital 20 307 € · 64,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 148 € | 6 653 € | 235 € | 3 |
| II kv 2026 | 6 907 € | 7 383 € | 130 € | 3 |
| I kv 2026 | 4 820 € | 5 262 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2025 | 5 640 € | 5 995 € | 0 € | 3 |
| III kv 2025 | 5 772 € | 6 285 € | 235 € | 3 |
| II kv 2025 | 5 162 € | 5 468 € | 0 € | 3 |
| I kv 2025 | 4 298 € | 4 624 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2024 | 5 466 € | 5 738 € | 0 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 049 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 218 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2 616,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 78 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 422 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPääsusilma tn 2a, Tammiste küla, 85009
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.06.2026Muutmiskanne Ä 50118877 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50118877 / 4
-
11.02.2021Muutmiskanne Ä 50118877 / 3
-
21.10.2020Muutmiskanne Ä 50118877 / 2
-
03.05.2019Esmakanne Ä 50118877
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.03.2020 | Väikeettevõtja |