IronSmith OÜ
Registrisse kantud 14716848IronSmith OÜ (registrikood 14716848) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Võsu alevik, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 6 000 eurot ja puhaskasum 4 764 eurot, bilansimaht 25 288 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sandra Raudsepp. Juhatuse liige on Sandra Raudsepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.05.2019 (7 a 5 k) · Liiva tn 10, Võsu alevik, 45501
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 79,4 % | 2024: 57,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,5 % | 2024: 16,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,5 % | 2024: 92,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,6 | 2024: 3,9 |
| Müügitulu kasv | +4,2 % | 2024: −14,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 000 | 5 760 | 6 700 | 5 220 | 5 355 | 6 930 | 3 825 |
| Puhaskasum | 4 764 | 3 321 | 323 | 3 262 | 2 419 | 4 905 | 2 915 |
| Käibevara | 13 691 | 4 382 | 9 505 | 8 362 | 7 556 | 4 840 | 1 583 |
| Põhivara | 11 597 | 16 825 | 5 401 | 6 171 | 3 725 | 4 365 | 5 001 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 288 | 21 207 | 14 906 | 14 533 | 11 281 | 9 205 | 6 584 |
| Kohustised kokku | 879 | 1 562 | 1 082 | 1 032 | 1 042 | 1 385 | 3 669 |
| Omakapital | 24 409 | 19 645 | 13 824 | 13 501 | 10 239 | 7 820 | 2 915 |
| Kasumimarginaal | 79,4 % | 57,7 % | 4,8 % | 62,5 % | 45,2 % | 70,8 % | 76,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 691 € · 54,1 %
- Põhivara 11 597 € · 45,9 %
- Lühiajalised kohustised 879 € · 3,5 %
- Omakapital 24 409 € · 96,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 60 € | 36 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 59 € | 35 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 65 € | 39 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 67 € | 40 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 40 € | 24 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 675 € | 675 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 12 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 23 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLiiva tn 10, Võsu alevik, 45501
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.08.2024Muutmiskanne Ä 50118893 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50118893 / 2
-
03.05.2019Esmakanne Ä 50118893
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 23.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.05.2020 | Väikeettevõtja |