Aries OÜ
Registrisse kantud 14719485Aries OÜ (registrikood 14719485) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Salda küla, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 102 882 eurot ja puhaskasum 4 136 eurot, bilansimaht 56 110 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Urmet Jõema. Juhatuse liige on Urmet Jõema. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.05.2019 (7 a 5 k) · Kase, Salda küla, 45231
Registriandmed KMKR EE102211616 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102211616
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,0 % | 2024: -6,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,9 % | 2024: -12,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,7 % | 2024: 91,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,5 | 2024: 7,4 |
| Müügitulu kasv | +33,8 % | 2024: +91,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +25,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 882 | 76 916 | 40 083 | 84 719 | 47 079 | 33 409 | 43 417 |
| Puhaskasum | 4 136 | -5 307 | 5 969 | 9 386 | 3 242 | 1 300 | 25 158 |
| Käibevara | 43 516 | 28 549 | 27 447 | 45 726 | 29 679 | 20 231 | 27 123 |
| Põhivara | 12 594 | 17 572 | 23 617 | 3 733 | 5 333 | 6 933 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 56 110 | 46 121 | 51 064 | 49 459 | 35 012 | 27 164 | 27 123 |
| Kohustised kokku | 9 726 | 3 873 | 3 529 | 7 893 | 2 812 | 706 | 1 965 |
| Omakapital | 46 384 | 42 248 | 47 535 | 41 566 | 32 200 | 26 458 | 25 158 |
| Kasumimarginaal | 4,0 % | -6,9 % | 14,9 % | 11,1 % | 6,9 % | 3,9 % | 57,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 43 516 € · 77,6 %
- Põhivara 12 594 € · 22,4 %
- Lühiajalised kohustised 9 726 € · 17,3 %
- Omakapital 46 384 € · 82,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus põhitegevus 63 696 €
-
47789 Mujal liigitamata kaupade jaemüük 20 456 €
-
46891 Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük 18 730 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 207 € | 1 564 € | 43 208 € | 2 |
| II kv 2026 | 0 € | 907 € | 17 995 € | 2 |
| I kv 2026 | 91 € | 642 € | 13 449 € | 1 |
| IV kv 2025 | 243 € | 388 € | 36 245 € | 1 |
| III kv 2025 | 71 € | 368 € | 22 869 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 194 € | 8 099 € | 1 |
| I kv 2025 | 508 € | 630 € | 33 550 € | 0 |
| IV kv 2024 | 344 € | 388 € | 52 888 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 736 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 521 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 30,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 403 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 501 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/524458 · alates 16.05.2025
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.12.2025Muutmiskanne Ä 50119182 / 9
-
27.11.2024Muutmiskanne Ä 50119182 / 8
-
23.10.2023Muutmiskanne Ä 50119182 / 7
-
16.10.2023Muutmiskanne Ä 50119182 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50119182 / 5
-
20.09.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50119182 / 4
-
13.04.2021Muutmiskanne Ä 50119182 / 3
-
14.11.2019Muutmiskanne Ä 50119182 / 2
-
08.05.2019Esmakanne Ä 50119182
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 25.03.2020 | Mikroettevõtja |