Fylichita OÜ
Registrisse kantud 14724670Fylichita OÜ (registrikood 14724670) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2024. aasta müügitulu oli 2 527 eurot ja puhaskasum 1 670 eurot, bilansimaht 5 329 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Dmytro Pavlenko. Juhatuse liige on Dmytro Pavlenko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.05.2019 (7 a 5 k) · Maakri tn 36, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102387922 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- EE102387922
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 66,1 % | 2023: 22,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,0 % | 2023: 35,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,2 % | 2023: 36,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 30,3 | 2023: 6,5 |
| Müügitulu kasv | +9,3 % | 2023: −64,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −8,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 527 | 2 313 | 6 513 | 6 165 | 4 830 | 3 888 |
| Puhaskasum | 1 670 | 528 | 113 | -3 515 | -7 571 | 1 698 |
| Käibevara | 5 329 | 4 121 | 3 121 | 3 171 | 2 647 | 4 367 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 329 | 4 121 | 3 121 | 3 171 | 2 647 | 4 367 |
| Kohustised kokku | 2 176 | 2 638 | 5 396 | 5 559 | 6 020 | 169 |
| Omakapital | 3 153 | 1 483 | -2 275 | -2 388 | -3 373 | 4 198 |
| Kasumimarginaal | 66,1 % | 22,8 % | 1,7 % | -57,0 % | -156,7 % | 43,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 329 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 176 € · 3,3 %
- Pikaajalised kohustised 2 000 € · 37,5 %
- Omakapital 3 153 € · 59,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 30,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 174 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 53 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 178 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 173 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 46 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 2 306 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Põhiliselt elamiseks kasutatavas käitlemiskohas toidu valmistamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubfylichita.com · veebileht ei vastanud 19.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.01.2026Muutmiskanne Ä 50119739 / 8
-
16.02.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50119739 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50119739 / 6
-
11.07.2022Muutmiskanne Ä 50119739 / 5
-
16.03.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50119739 / 4
-
30.09.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50119739 / 3
-
10.01.2020Muutmiskanne Ä 50119739 / 2
-
16.05.2019Esmakanne Ä 50119739
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 27.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.07.2020 | Väikeettevõtja |