Puutuli OÜ
Registrisse kantud 14724718Puutuli OÜ (registrikood 14724718) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Ääsmäe küla, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2023. aasta müügitulu oli 114 029 eurot ja puhaskasum 8 915 eurot, bilansimaht 408 282 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Margus Jänes. Juhatuse liige on Margus Jänes. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.05.2019 (7 a 5 k) · Mõisa tee 17a, Ääsmäe küla, 76402
Registriandmed KMKR EE102159118 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102159118
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 7,8 % | 2022: 7,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 34,8 % | 2022: 59,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,3 % | 2022: 4,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2022: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −10,4 % | 2022: −21,3 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 114 029 | 127 325 | 161 822 | 274 759 | 169 973 |
| Puhaskasum | 8 915 | 10 022 | 3 605 | -13 263 | 16 359 |
| Käibevara | 408 282 | 342 399 | 191 266 | 149 075 | 58 849 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 408 282 | 342 399 | 191 266 | 149 075 | 58 849 |
| Kohustised kokku | 382 644 | 325 676 | 184 565 | 145 979 | 42 490 |
| Omakapital | 25 638 | 16 723 | 6 701 | 3 096 | 16 359 |
| Kasumimarginaal | 7,8 % | 7,9 % | 2,2 % | -4,8 % | 9,6 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 408 282 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 382 644 € · 93,7 %
- Omakapital 25 638 € · 6,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 93,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 427 € | 0 € | 47 060 € | 0 |
| II kv 2026 | 3 712 € | 0 € | 28 241 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 278 € | 0 € | 33 657 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 218 € | 0 € | 68 194 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 512 € | 0 € | 39 124 € | 0 |
| II kv 2025 | 3 566 € | 0 € | 32 056 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 619 € | 0 € | 47 459 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 436 € | 0 € | 53 549 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 809 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 687 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Margus Jänes
- Rehelaane OÜ Tegelik kasusaaja
- Kerised OÜ Tegelik kasusaaja
- Nordfire OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50119744 / 2
-
16.05.2019Esmakanne Ä 50119744
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Mikroettevõtja |