Submith Group OÜ
Registrisse kantud 14727102Submith Group OÜ (registrikood 14727102) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -6 342 eurot, bilansimaht 92 789 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mattias Oja. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Mattias Oja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.05.2019 (7 a 4 k) · Õismäe tee 29, Tallinn, 13514
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 99,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,8 % | 2024: 22,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −42,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 22 324 | 38 632 | 16 301 | 10 567 | 13 890 | 1 772 |
| Puhaskasum | -6 342 | 22 233 | 38 621 | 12 264 | 8 342 | 12 961 | 2 210 |
| Käibevara | 19 038 | 19 131 | 34 398 | 35 777 | 23 513 | 15 171 | 2 210 |
| Põhivara | 73 751 | 80 000 | 40 000 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 92 789 | 99 131 | 74 398 | 35 777 | 23 513 | 15 171 | 2 210 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 92 789 | 99 131 | 74 398 | – | – | – | – |
| Kasumimarginaal | – | 99,6 % | 100,0 % | 75,2 % | 78,9 % | 93,3 % | 124,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 19 038 € · 20,5 %
- Põhivara 73 751 € · 79,5 %
- Omakapital 92 789 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mattias Oja
- Decoreter OÜ Osanik Maksuvõlg
- Peenjoogivabrik Nudist OÜ Osanik
- Kingimeistrid OÜ Osanik
- Liftspark OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Liftspark OÜ | 50 % | 1 251 € | 14.02.2025 | 124 940 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Liftspark OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.03.2024Muutmiskanne Ä 50119724 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50119724 / 2
-
21.05.2019Esmakanne Ä 50119724
-
16.05.2019Esmakanne Ä 50119724 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 26.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 13.04.2020 | Mikroettevõtja |