Rendilabor OÜ
Registrisse kantud 14728633Rendilabor OÜ (registrikood 14728633) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 32 400 eurot ja puhaskasum 10 876 eurot, bilansimaht 13 497 eurot. Juhatuse liikmed on Madis Eskusson, René Kaur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.05.2019 (7 a 4 k) · Pärnu mnt 105, Tallinn, 11312
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 33,6 % | 2024: 35,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 81,0 % | 2024: 82,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,5 % | 2024: 99,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 174,3 | 2024: 181,0 |
| Müügitulu kasv | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +15,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 400 | 32 400 | 32 400 | 30 000 | 20 025 | 15 925 | 8 925 |
| Puhaskasum | 10 876 | 11 548 | 8 884 | 9 321 | 5 596 | 145 | 23 |
| Käibevara | 12 725 | 12 306 | 10 850 | 15 277 | 10 009 | 4 364 | 2 159 |
| Põhivara | 772 | 1 810 | 3 687 | 2 568 | 5 046 | 3 950 | 5 960 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 497 | 14 116 | 14 537 | 17 845 | 15 055 | 8 314 | 8 119 |
| Kohustised kokku | 73 | 68 | 68 | 260 | 6 791 | 5 646 | 5 596 |
| Omakapital | 13 424 | 14 048 | 14 469 | 17 585 | 8 264 | 2 668 | 2 523 |
| Kasumimarginaal | 33,6 % | 35,6 % | 27,4 % | 31,1 % | 27,9 % | 0,9 % | 0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 725 € · 94,3 %
- Põhivara 772 € · 5,7 %
- Lühiajalised kohustised 73 € · 0,5 %
- Omakapital 13 424 € · 99,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 174,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 3 244 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 2 801 € | 140 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 52 € | 57 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 3 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 081 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Madis Eskusson
- Estica Hambalabor OÜ Tegelik kasusaaja
- Mill-IT OÜ Osanik
- Tallinn, Remmelga tn 4 korteriühistu Juhatuse liige
- SQ OÜ Tegelik kasusaaja
- OrthoDesign OÜ Juhatuse liige
-
René Kaur
- Mill-IT OÜ Juhatuse liige
- OrthoDesign OÜ Tegelik kasusaaja
- SmallCap OÜ Juhatuse liige
-
SQ OÜ
- OrthoDesign OÜ Osanik
-
SmallCap OÜ
- OrthoDesign OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
SmallCap OÜ 50 %
-
SQ OÜ 25 %
-
NJG OÜ 25 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.09.2026Uus osalus: SmallCap OÜ (50%)
-
26.09.2026Uus osalus: NJG OÜ (25%)
-
26.09.2026Osalus muutus: SQ OÜ (25%)
-
25.09.2026Osanike andmed muutusid
-
24.09.2026Muutmiskanne Ä 50120159 / 4
-
29.07.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50120159 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50120159 / 2
-
22.05.2019Esmakanne Ä 50120159
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |