Ralabs OÜ
Registrisse kantud 14729868Ralabs OÜ (registrikood 14729868) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 4 730 583 eurot ja puhaskasum 657 995 eurot, bilansimaht 2 062 147 eurot. Juhatuse liikmed on Andrii Yasynyshyn, Roman Rodomanskyi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.05.2019 (7 a 4 k) · Jõe tn 3-406, Tallinn, 10151
Registriandmed KMKR EE102174902 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102174902
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,9 % | 2024: 8,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 37,9 % | 2024: 29,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,2 % | 2024: 78,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,3 | 2024: 4,6 |
| Müügitulu kasv | +24,3 % | 2024: +13,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +66,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 730 583 | 3 804 353 | 3 360 359 | 2 691 191 | 797 585 | 368 602 | 30 208 |
| Puhaskasum | 657 995 | 316 108 | 214 677 | 417 731 | -5 198 | 102 658 | 29 660 |
| Käibevara | 2 060 409 | 1 374 379 | 953 112 | 567 332 | 131 270 | 132 348 | 29 690 |
| Põhivara | 1 738 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 062 147 | 1 374 379 | 953 112 | 567 332 | 131 270 | 132 348 | 29 690 |
| Kohustised kokku | 326 016 | 296 243 | 193 584 | 22 481 | 4 150 | 30 | 30 |
| Omakapital | 1 736 131 | 1 078 136 | 759 528 | 544 851 | 127 120 | 132 318 | 29 660 |
| Kasumimarginaal | 13,9 % | 8,3 % | 6,4 % | 15,5 % | -0,7 % | 27,9 % | 98,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 060 409 € · 99,9 %
- Põhivara 1 738 € · 0,1 %
- Lühiajalised kohustised 326 016 € · 15,8 %
- Omakapital 1 736 131 € · 84,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 402 € | 2 622 € | 2 719 544 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 084 € | 1 549 € | 2 429 528 € | 1 |
| I kv 2026 | 664 € | 718 € | 2 389 825 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 313 562 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 034 798 € | 0 |
| II kv 2025 | 116 € | 0 € | 2 028 279 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 132 721 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 907 056 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 801 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 874 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 906 515 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 681 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Magrat Baltic OÜ
- Stiltsoft Europe OÜ Muu roll
- Eurasia International OÜ Muu roll
- Topgoods OÜ Muu roll
- Skull Shaver Estonia OÜ Muu roll
- TeamDev Management OÜ Muu roll
- Hacken OÜ Muu roll
- Inverell OÜ Muu roll
- Trinetix Digital Europe OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 85. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Info ja side 4 730 583 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2026Muutmiskanne Ä 50120293 / 8
-
06.12.2024Muutmiskanne Ä 50120293 / 7
-
24.09.2024Muutmiskanne Ä 50120293 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50120293 / 5
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50120293 / 4
-
20.09.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50120293 / 3
-
23.11.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50120293 / 2
-
24.05.2019Esmakanne Ä 50120293
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.01.2020 | Väikeettevõtja |