Leebsaar OÜ
Registrisse kantud 14730535Leebsaar OÜ (registrikood 14730535) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Karilatsi küla, tegevusala mesindus (EMTAK 01481). 2025. aasta müügitulu oli 1 082 eurot ja puhaskasum -151 eurot, bilansimaht 1 943 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mikk Popman. Juhatuse liige on Mikk Popman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.05.2019 (7 a 4 k) · Saare, Karilatsi küla, 63603
Registriandmed KMKR EE102164572 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102164572
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mesindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,0 % | 2024: -171,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -71,6 % | 2024: -42,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 28,1 | 2024: 14,7 |
| Müügitulu kasv | +49,7 % | 2024: −90,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 082 | 723 | 7 946 | 3 098 | 1 843 | 2 025 | 1 008 |
| Puhaskasum | -151 | -1 241 | 7 395 | -1 283 | -1 449 | -1 213 | -3 450 |
| Käibevara | 646 | 618 | 1 062 | 3 400 | 2 183 | 3 697 | 4 918 |
| Põhivara | 1 297 | 2 295 | 3 374 | 3 806 | 4 772 | 4 687 | 4 649 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 943 | 2 913 | 4 436 | 7 206 | 6 955 | 8 384 | 9 567 |
| Kohustised kokku | 3 335 | 4 154 | 4 436 | 14 601 | 13 067 | 13 047 | 13 017 |
| Omakapital | -1 392 | -1 241 | 0 | -7 395 | -6 112 | -4 663 | -3 450 |
| Kasumimarginaal | -14,0 % | -171,6 % | 93,1 % | -41,4 % | -78,6 % | -59,9 % | -342,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 646 € · 33,2 %
- Põhivara 1 297 € · 66,8 %
- Lühiajalised kohustised 23 € · 1,2 %
- Pikaajalised kohustised 3 312 € · 170,5 %
- Omakapital -1 392 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 28,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 171,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 66,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 125 € | 0 € | 536 € | 0 |
| II kv 2026 | 22 € | 0 € | 96 € | 0 |
| I kv 2026 | 30 € | 0 € | 124 € | 0 |
| IV kv 2025 | 17 € | 0 € | 192 € | 0 |
| III kv 2025 | 132 € | 0 € | 668 € | 0 |
| II kv 2025 | 25 € | 0 € | 75 € | 0 |
| I kv 2025 | 46 € | 0 € | 224 € | 0 |
| IV kv 2024 | 23 € | 0 € | 149 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 42 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 179 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mikk Popman
- OÜ MiPo Holdings Juhatuse liige
- OÜ MiPo Company Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSaare, Karilatsi küla, 63603
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50120376 / 2
-
27.05.2019Esmakanne Ä 50120376
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Väikeettevõtja |