HET OÜ
Registrisse kantud 14734935HET OÜ (registrikood 14734935) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 1 181 672 eurot ja puhaskasum -342 186 eurot, bilansimaht 246 513 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mooni Invest OÜ. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Sander Maripuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.05.2019 (7 a 4 k) · Tööstuse tn 15, Keila linn, 76605
Registriandmed KMKR EE102163447 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102163447
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -29,0 % | 2024: 4,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -12 322,1 % | 2024: 9,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,1 % | 2024: 80,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +55,9 % | 2024: +45,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 181 672 | 757 865 | 519 550 | 1 652 938 | 2 754 315 | 674 683 | 599 791 |
| Puhaskasum | -342 186 | 32 628 | 4 994 | 18 769 | 39 481 | 243 258 | 1 125 |
| Käibevara | 246 513 | 167 397 | 186 107 | 710 669 | 593 958 | 454 220 | 77 374 |
| Põhivara | 0 | 263 540 | 263 540 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 246 513 | 430 937 | 449 647 | 710 669 | 593 958 | 454 220 | 77 374 |
| Kohustised kokku | 243 736 | 85 973 | 137 311 | 403 327 | 305 385 | 205 128 | 73 749 |
| Omakapital | 2 777 | 344 964 | 312 336 | 307 342 | 288 573 | 249 092 | 3 625 |
| Kasumimarginaal | -29,0 % | 4,3 % | 1,0 % | 1,1 % | 1,4 % | 36,1 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 246 513 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 243 736 € · 98,9 %
- Omakapital 2 777 € · 1,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 98,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 167 € | 4 110 € | 751 880 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 904 € | 4 110 € | 355 773 € | 2 |
| I kv 2026 | 6 742 € | 4 088 € | 422 566 € | 2 |
| IV kv 2025 | 6 031 € | 3 969 € | 580 325 € | 2 |
| III kv 2025 | 3 238 € | 2 691 € | 441 717 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 564 € | 0 € | 6 900 € | 1 |
| I kv 2025 | 5 078 € | 0 € | 10 693 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 514 € | 0 € | 233 616 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 722 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 370 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 79,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 250 627 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 317 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Imbi Helm
- Hilandero Houses OÜ Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
- Rendipartner OÜ Tegelik kasusaaja
- HPM Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Alfacorp Trade Juhatuse liige
- Uus-Sadama 20 OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Glifada Tegelik kasusaaja
- Mooni Invest OÜ Osanik
- Sireli 11 OÜ Tegelik kasusaaja
-
Sally Maripuu
- Hilandero Houses OÜ Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
- Rendipartner OÜ Tegelik kasusaaja
- HPM Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
- Uus-Sadama 20 OÜ Tegelik kasusaaja
- Mooni Invest OÜ Osanik
- Sireli 11 OÜ Tegelik kasusaaja
- HRE OÜ Tegelik kasusaaja
- Kristeli Arenduse OÜ Tegelik kasusaaja
-
Mooni Invest OÜ
- Hilandero Houses OÜ Osanik Pankrotis Maksuvõlg
- Rendipartner OÜ Osanik
- HPM Solutions OÜ Osanik
- Uus-Sadama 20 OÜ Osanik
- HRE OÜ Osanik
-
Sander Maripuu
- Hilandero Houses OÜ Juhatuse liige Pankrotis Maksuvõlg
- Rendipartner OÜ Juhatuse liige
- HPM Solutions OÜ Juhatuse liige
- ISM Varad OÜ Juhatuse liige
- Uus-Sadama 20 OÜ Juhatuse liige
- Mooni Invest OÜ Juhatuse liige
- Sireli 11 OÜ Juhatuse liige
- Kristeli Arenduse OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Hilandero Houses OÜ Pankrotis Maksuvõlg | 53,29 % | 263 540 € | 02.01.2024 | 4 496 623 €2023 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Mooni Invest OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
Hilandero Houses OÜ 53,29 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Keila linn 342 186 €
- 15. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Keila linn 55,9 %
- 17. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Keila linn 2 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.05.2025Muutmiskanne Ä 50120859 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50120859 / 2
-
31.05.2019Esmakanne Ä 50120859
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.11.2020 | Väikeettevõtja |