Kostner OÜ
Registrisse kantud 14735403Kostner OÜ (registrikood 14735403) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude ehituspuusepatoodete paigaldus (EMTAK 43329). 2025. aasta müügitulu oli 40 026 eurot ja puhaskasum 7 524 eurot, bilansimaht 51 058 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maria Nersesjan. Juhatuse liige on Yurii Kostian. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.06.2019 (7 a 4 k) · Linnamäe tee 11, Tallinn, 13912
Registriandmed KMKR EE102343681 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102343681
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,8 % | 2024: 35,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,8 % | 2024: 32,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,2 % | 2024: 94,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,7 | 2024: 17,9 |
| Müügitulu kasv | +8,0 % | 2024: −18,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 026 | 37 050 | 45 299 | 39 657 | 31 395 | 17 253 | 0 |
| Puhaskasum | 7 524 | 13 140 | 8 208 | 5 908 | 234 | 10 094 | 0 |
| Käibevara | 50 680 | 40 840 | 26 039 | 16 934 | 9 199 | 13 383 | 0 |
| Põhivara | 378 | 1 528 | 2 678 | 3 734 | 4 886 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 51 058 | 42 368 | 28 717 | 20 668 | 14 085 | 13 383 | 0 |
| Kohustised kokku | 3 450 | 2 284 | 1 773 | 1 932 | 1 257 | 3 289 | – |
| Omakapital | 47 608 | 40 084 | 26 944 | 18 736 | 12 828 | 10 094 | – |
| Kasumimarginaal | 18,8 % | 35,5 % | 18,1 % | 14,9 % | 0,7 % | 58,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 50 680 € · 99,3 %
- Põhivara 378 € · 0,7 %
- Lühiajalised kohustised 3 450 € · 6,8 %
- Omakapital 47 608 € · 93,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43329 Muude ehituspuusepatoodete paigaldus põhitegevus 31 846 €
-
46131 Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus 8 180 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 552 € | 978 € | 7 179 € | 1 |
| II kv 2026 | 956 € | 1 078 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 725 € | 1 189 € | 5 929 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 592 € | 1 113 € | 8 050 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 611 € | 1 113 € | 12 210 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 574 € | 1 209 € | 5 749 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 787 € | 1 053 € | 11 898 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 273 € | 814 € | 8 974 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 851 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 326 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 38,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 35,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 393 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 627 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Põhiliselt elamiseks kasutatavas käitlemiskohas toidu valmistamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50120912 / 5
-
05.02.2021Muutmiskanne Ä 50120912 / 4
-
05.10.2020Muutmiskanne Ä 50120912 / 3
-
28.09.2020Muutmiskanne Ä 50120912 / M2
-
19.05.2020Muutmiskanne Ä 50120912 / 2
-
11.05.2020Muutmiskanne Ä 50120912 / M1
-
03.06.2019Esmakanne Ä 50120912
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.05.2020 | Mikroettevõtja |