B2 OÜ
Registrisse kantud 14738258B2 OÜ (registrikood 14738258) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus (EMTAK 33131). 2025. aasta müügitulu oli 6 063 eurot ja puhaskasum 5 330 eurot, bilansimaht 8 628 eurot. Juhatuse liikmed on Jevgeni Lototski, Natalia Lototskaja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.06.2019 (7 a 4 k) · Hirve tn 22, Tallinn, 10915
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 87,9 % | 2024: 69,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 62,0 % | 2024: 38,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 2024: 99,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 278,3 | 2024: 190,3 |
| Müügitulu kasv | +86,7 % | 2024: −25,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 063 | 3 248 | 4 386 | 550 | 325 | 3 170 | 3 550 |
| Puhaskasum | 5 330 | 2 247 | 4 386 | 550 | 84 | 1 499 | 2 681 |
| Käibevara | 8 628 | 5 898 | 7 651 | 3 265 | 2 715 | 3 620 | 5 709 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 628 | 5 898 | 7 651 | 3 265 | 2 715 | 3 620 | 5 709 |
| Kohustised kokku | 31 | 31 | 31 | 31 | 31 | 1 020 | 528 |
| Omakapital | 8 597 | 5 867 | 7 620 | 3 234 | 2 684 | 2 600 | 5 181 |
| Kasumimarginaal | 87,9 % | 69,2 % | 100,0 % | 100,0 % | 25,8 % | 47,3 % | 75,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 628 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 31 € · 0,4 %
- Omakapital 8 597 € · 99,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 278,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 733 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 244 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHirve tn 22, Tallinn, 10915
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50121208 / 2
-
06.06.2019Esmakanne Ä 50121208
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.02.2020 | Väikeettevõtja |