DevHunt OÜ
Registrisse kantud 14738577DevHunt OÜ (registrikood 14738577) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus (EMTAK 90201). 2025. aasta müügitulu oli 8 484 eurot ja puhaskasum -2 551 eurot, bilansimaht 28 126 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Etibar Hasanov. Juhatuse liige on Etibar Hasanov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.06.2019 (7 a 4 k) · Püssirohu tn 6, Tallinn, 10132
Registriandmed KMKR EE102218596 · osakapital 2 502 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- EE102218596
- Osakapital
- 2 502 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -30,1 % | 2024: -139,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -9,9 % | 2024: -22,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,0 % | 2024: 90,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 105,2 | 2024: 29,0 |
| Müügitulu kasv | +82,1 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −18,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 484 | 4 660 | 0 | 43 970 | 16 730 | 23 712 | 3 120 |
| Puhaskasum | -2 551 | -6 508 | -128 | 16 639 | -1 003 | 16 901 | 2 533 |
| Käibevara | 25 553 | 28 547 | 33 663 | 37 020 | 19 181 | 20 022 | 2 584 |
| Põhivara | 2 573 | 2 871 | 2 029 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 28 126 | 31 418 | 35 692 | 37 020 | 19 181 | 20 022 | 2 584 |
| Kohustised kokku | 2 243 | 2 984 | 750 | 1 950 | 750 | 588 | 51 |
| Omakapital | 25 883 | 28 434 | 34 942 | 35 070 | 18 431 | 19 434 | 2 533 |
| Kasumimarginaal | -30,1 % | -139,7 % | – | 37,8 % | -6,0 % | 71,3 % | 81,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 553 € · 90,9 %
- Põhivara 2 573 € · 9,1 %
- Lühiajalised kohustised 243 € · 0,9 %
- Pikaajalised kohustised 2 000 € · 7,1 %
- Omakapital 25 883 € · 92,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 105,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 692 € | 248 € | 2 450 € | 1 |
| II kv 2026 | 616 € | 248 € | 1 867 € | 1 |
| I kv 2026 | 848 € | 290 € | 3 020 € | 1 |
| IV kv 2025 | 599 € | 455 € | 1 382 € | 1 |
| III kv 2025 | 968 € | 621 € | 2 660 € | 1 |
| II kv 2025 | 760 € | 754 € | 1 422 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 687 € | 1 073 € | 4 660 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 231 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 83 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 817 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 159 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.09.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
24.10.2024Muutmiskanne Ä 50121240 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50121240 / 5
-
29.06.2020Muutmiskanne Ä 50121240 / 4
-
25.06.2020Muutmiskanne Ä 50121240 / 3
-
22.04.2020Muutmiskanne Ä 50121240 / 2
-
18.03.2020Muutmiskanne Ä 50121240 / M1
-
06.06.2019Esmakanne Ä 50121240
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 21.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Väikeettevõtja |