Builderhead OÜ
Registrisse kantud 14739677Builderhead OÜ (registrikood 14739677) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 253 000 eurot ja puhaskasum -28 030 eurot, bilansimaht 38 954 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Builderhead Oy. Juhatuse liikmed on Julius Artturi Tuomikoski, Sami Petteri Kivensalo, Sven Laater. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.06.2019 (7 a 4 k) · Suur-Karja tn 23, Tallinn, 10148
Registriandmed KMKR EE102368459 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102368459
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -11,1 % | 2024: -0,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -438,4 % | 2024: -5,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 16,4 % | 2024: 52,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | −5,6 % | 2024: −18,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +59,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 253 000 | 268 000 | 329 500 | 394 000 | 134 200 | 24 500 | 0 |
| Puhaskasum | -28 030 | -1 833 | 503 | 34 033 | -1 738 | 1 258 | -300 |
| Käibevara | 36 315 | 61 869 | 59 312 | 68 206 | 22 582 | 9 680 | 2 200 |
| Põhivara | 2 639 | 3 546 | 5 884 | 8 491 | 6 624 | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 38 954 | 65 415 | 65 196 | 76 697 | 29 206 | 9 680 | 2 200 |
| Kohustised kokku | 32 561 | 30 992 | 28 940 | 40 944 | 27 486 | 6 222 | 0 |
| Omakapital | 6 393 | 34 423 | 36 256 | 35 753 | 1 720 | 3 458 | 2 200 |
| Kasumimarginaal | -11,1 % | -0,7 % | 0,2 % | 8,6 % | -1,3 % | 5,1 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 36 315 € · 93,2 %
- Põhivara 2 639 € · 6,8 %
- Lühiajalised kohustised 32 561 € · 83,6 %
- Omakapital 6 393 € · 16,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 83,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 43 193 € | 45 560 € | 55 000 € | 1 |
| II kv 2026 | 5 650 € | 7 126 € | 69 000 € | 1 |
| I kv 2026 | 26 218 € | 28 067 € | 69 000 € | 2 |
| IV kv 2025 | 35 450 € | 36 890 € | 69 000 € | 2 |
| III kv 2025 | 18 582 € | 20 046 € | 69 000 € | 2 |
| II kv 2025 | 26 964 € | 28 416 € | 46 500 € | 2 |
| I kv 2025 | 26 109 € | 27 517 € | 69 000 € | 2 |
| IV kv 2024 | 25 213 € | 26 599 € | 69 000 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 398 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 15 187 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 78,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 18 333 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 29 205 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50121359 / 8
-
07.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50121359 / 7
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50121359 / 6
-
17.02.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50121359 / 5
-
20.07.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50121359 / 4
-
01.10.2020Muutmiskanne Ä 50121359 / M1
-
01.10.2020Muutmiskanne Ä 50121359 / 3
-
18.05.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50121359 / 2
-
10.06.2019Esmakanne Ä 50121359
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.05.2020 | Väikeettevõtja |