Nodesec OÜ
Registrisse kantud 14739996Nodesec OÜ (registrikood 14739996) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Mündi küla, tegevusala signalisatsioonisüsteemide paigaldamine (EMTAK 43212). 2024. aasta müügitulu oli 7 926 eurot ja puhaskasum 762 eurot, bilansimaht 3 208 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Erlend Savolainen. Juhatuse liige on Erlend Savolainen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.06.2019 (7 a 4 k) · Kundra, Mündi küla, 72762
Registriandmed KMKR EE102174025 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.06–31.05
- KMKR number
- EE102174025
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.06 – 31.05
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 9,6 % | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,1 % | 2023: -30,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 80,2 | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −19,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 926 | 0 | 0 | 563 | 14 905 | 23 855 |
| Puhaskasum | 762 | -739 | -871 | 22 | 1 095 | 2 399 |
| Käibevara | 3 208 | 2 406 | 3 145 | 4 058 | 4 036 | 4 587 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 208 | 2 406 | 3 145 | 4 058 | 4 036 | 4 587 |
| Kohustised kokku | 40 | – | 0 | 42 | 42 | 1 688 |
| Omakapital | 3 168 | 2 406 | 3 145 | 4 016 | 3 994 | 2 899 |
| Kasumimarginaal | 9,6 % | – | – | 3,9 % | 7,3 % | 10,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 208 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 40 € · 1,2 %
- Omakapital 3 168 € · 98,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 80,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 160 € | 0 |
| II kv 2026 | 208 € | 0 € | 2 207 € | 0 |
| I kv 2026 | 120 € | 0 € | 611 € | 0 |
| IV kv 2025 | 81 € | 0 € | 845 € | 0 |
| III kv 2025 | 379 € | 0 € | 1 797 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 535 € | 0 |
| I kv 2025 | 253 € | 0 € | 2 341 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 2 205 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 53 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 373 | 5 468 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Järvamaa · maksed 1 373 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.08.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50121398 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50121398 / 2
-
10.06.2019Esmakanne Ä 50121398
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 30.11.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 22.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 17.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.11.2020 | Väikeettevõtja |