K-DCB OÜ
Registrisse kantud 14744572K-DCB OÜ (registrikood 14744572) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Väägvere küla, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük (EMTAK 46721). 2024. aasta müügitulu oli 42 866 eurot ja puhaskasum 2 351 eurot, bilansimaht 6 761 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maksim Kittel. Juhatuse liige on Maksim Kittel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.06.2019 (7 a 4 k) · Märdi, Väägvere küla, 60541
Registriandmed KMKR EE102166596 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102166596
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 5,5 % | 2023: 2,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 40,2 % | 2023: 57,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,4 % | 2023: 23,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2023: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +61,1 % | 2023: −59,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +7,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 42 866 | 26 615 | 65 671 | 102 830 | 63 784 | 29 385 |
| Puhaskasum | 2 351 | 741 | 116 | -2 561 | 423 | 2 897 |
| Käibevara | 1 984 | 346 | 9 527 | 8 444 | 8 505 | 5 412 |
| Põhivara | 4 777 | 5 027 | 5 200 | 11 892 | 12 092 | 2 851 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 761 | 5 373 | 14 727 | 20 336 | 20 597 | 8 263 |
| Kohustised kokku | 919 | 4 089 | 12 922 | 17 076 | 14 777 | 2 866 |
| Omakapital | 5 842 | 1 284 | 1 805 | 3 260 | 5 820 | 5 397 |
| Kasumimarginaal | 5,5 % | 2,8 % | 0,2 % | -2,5 % | 0,7 % | 9,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 984 € · 29,3 %
- Põhivara 4 777 € · 70,7 %
- Lühiajalised kohustised 919 € · 13,6 %
- Omakapital 5 842 € · 86,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 € | 0 € | 8 156 € | 0 |
| II kv 2026 | 722 € | 0 € | 9 463 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 52 € | 5 053 € | 1 |
| IV kv 2025 | 181 € | 136 € | 7 144 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 5 153 € | 1 |
| II kv 2025 | 182 € | 0 € | 4 938 € | 1 |
| I kv 2025 | 633 € | 433 € | 9 003 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 085 € | 345 € | 14 744 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 719 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMärdi, Väägvere küla, 60541
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.09.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50121645 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50121645 / 3
-
16.08.2022Muutmiskanne Ä 50121645 / 2
-
14.06.2019Esmakanne Ä 50121645
-
12.06.2019Esmakanne Ä 50121645 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 02.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.07.2020 | Väikeettevõtja |