Harnor OÜ
Registrisse kantud 14748848Harnor OÜ (registrikood 14748848) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Kose alevik, tegevusala muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine (EMTAK 10391). 2024. aasta müügitulu oli 22 240 eurot ja puhaskasum 159 eurot, bilansimaht 12 834 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Norman-Harly Heinsaar. Juhatuse liige on Norman-Harly Heinsaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.06.2019 (7 a 3 k) · Hariduse tn 2c, Kose alevik, 75101
Registriandmed KMKR EE102171060 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102171060
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 0,7 % | 2023: -0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,6 % | 2023: -0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,2 % | 2023: 13,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2023: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +6,3 % | 2023: +15,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +42,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 240 | 20 930 | 18 073 | 24 611 | 16 126 | 3 794 |
| Puhaskasum | 159 | -23 | -480 | 1 357 | 1 643 | -2 309 |
| Käibevara | 11 962 | 17 932 | 9 593 | 8 914 | 11 848 | 3 381 |
| Põhivara | 872 | 1 346 | 1 944 | 2 990 | 3 140 | 1 122 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 834 | 19 278 | 11 537 | 11 904 | 14 988 | 4 503 |
| Kohustised kokku | 9 987 | 16 590 | 8 826 | 8 713 | 13 154 | 4 312 |
| Omakapital | 2 847 | 2 688 | 2 711 | 3 191 | 1 834 | 191 |
| Kasumimarginaal | 0,7 % | -0,1 % | -2,7 % | 5,5 % | 10,2 % | -60,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 962 € · 93,2 %
- Põhivara 872 € · 6,8 %
- Lühiajalised kohustised 4 087 € · 31,8 %
- Pikaajalised kohustised 5 900 € · 46,0 %
- Omakapital 2 847 € · 22,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 77,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 261 € | 0 € | 3 662 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 943 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 018 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 617 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 190 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 567 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 788 € | 1 |
| IV kv 2024 | 81 € | 0 € | 5 956 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 87 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 221 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 133 | 1 150 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kose Vallavalitsus · maksed 133 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50122357 / 4
-
22.11.2020Muutmiskanne Ä 50122357 / 3
-
16.07.2019Muutmiskanne Ä 50122357 / 2
-
25.06.2019Esmakanne Ä 50122357
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 08.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.11.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.11.2020 | Väikeettevõtja |