Improving OÜ
Registrisse kantud 14750696Improving OÜ (registrikood 14750696) on 2019. aastal asutatud osaühing, tegevusala kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide vahendamine (EMTAK 46121). 2020. aasta müügitulu oli 282 652 eurot ja puhaskasum 13 348 eurot, bilansimaht 76 719 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sergejs Bārs. Juhatuse liige on Sergejs Bārs. Maksuvõlg on 500,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.06.2019 (7 a 3 k)
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide vahendamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2020
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 2019: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 84,2 % | 2019: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,7 % | 2019: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2019: – |
| Müügitulu kasv | – | 2019: – |
| Näitaja, € | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 282 652 | 0 |
| Puhaskasum | 13 348 | 0 |
| Käibevara | 76 719 | 2 508 |
| Põhivara | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 76 719 | 2 508 |
| Kohustised kokku | 60 863 | – |
| Omakapital | 15 856 | 2 508 |
| Kasumimarginaal | 4,7 % | – |
Bilansi struktuur 2020
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 76 719 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 60 863 € · 79,3 %
- Omakapital 15 856 € · 20,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 79,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 318 597 € | 0 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 2 566 988 € | 0 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 6 504 174 € | 0 |
| I kv 2022 | 0 € | 0 € | 8 328 287 € | 0 |
IV kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 106 199 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 500,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteem–
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50122557 / 6
-
29.05.2023Muutmiskanne Ä 50122557 / M4
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50122557 / 5
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50122557 / 4
-
18.09.2019Muutmiskanne Ä 50122557 / 3
-
01.08.2019Ümberkujundamiskanne Ä 50122557 / 2
-
27.06.2019Esmakanne Ä 50122557
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2020 | 09.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 09.02.2022 | Väikeettevõtja |