Kloudatech OÜ
Registrisse kantud 14753163Kloudatech OÜ (registrikood 14753163) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 46 927 eurot ja puhaskasum 5 742 eurot, bilansimaht 15 122 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sasa Kranjac. Juhatuse liige on Sasa Kranjac. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.07.2019 (7 a 3 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102236426 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102236426
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,2 % | 2024: -44,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 44,8 % | 2024: -140,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,7 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,5 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +108,7 % | 2024: −20,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 927 | 22 486 | 28 359 | 44 900 | 2 160 | 40 931 |
| Puhaskasum | 5 742 | -9 963 | -17 948 | 24 181 | -6 982 | 15 281 |
| Käibevara | 15 122 | 7 070 | 14 540 | 32 481 | 8 467 | 15 346 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 122 | 7 070 | 14 540 | 32 481 | 8 467 | 15 346 |
| Kohustised kokku | 2 310 | 0 | 7 | 0 | 166 | 65 |
| Omakapital | 12 812 | 7 070 | 14 533 | 32 481 | 8 301 | 15 281 |
| Kasumimarginaal | 12,2 % | -44,3 % | -63,3 % | 53,9 % | -323,2 % | 37,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 122 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 310 € · 15,3 %
- Omakapital 12 812 € · 84,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 807 € | 640 € | 353 € | 0 |
| II kv 2026 | 506 € | 297 € | 18 342 € | 0 |
| I kv 2026 | 322 € | 136 € | 22 897 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 16 823 € | 0 |
| III kv 2025 | 213 € | 120 € | 9 434 € | 0 |
| II kv 2025 | 328 € | 139 € | 12 704 € | 0 |
| I kv 2025 | 11 € | 0 € | 6 356 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 10 034 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 269 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 213 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 79,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 228,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 118 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50122803 / 5
-
16.07.2024Muutmiskanne Ä 50122803 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50122803 / 3
-
27.04.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50122803 / 2
-
01.07.2019Esmakanne Ä 50122803
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 24.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 13.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 26.03.2021 | Mikroettevõtja |