Final Practice OÜ
Registrisse kantud 14759875Final Practice OÜ (registrikood 14759875) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64211). 2025. aasta müügitulu oli 172 342 eurot ja puhaskasum 63 898 eurot, bilansimaht 2 842 381 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kai Erik Tavakka. Juhatuse liige on Kai Erik Tavakka. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.07.2019 (7 a 3 k) · F. R. Kreutzwaldi tn 3, Tallinn, 10120
Registriandmed KMKR EE102199055 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102199055
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 37,1 % | 2024: 425,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,2 % | 2024: 60,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,6 % | 2024: 42,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 23,3 | 2024: 130,8 |
| Müügitulu kasv | +2,9 % | 2024: +10,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 172 342 | 167 538 | 152 204 | 112 823 | 126 144 | 118 827 | 25 708 |
| Puhaskasum | 63 898 | 712 160 | -206 347 | 162 200 | 399 950 | 80 268 | 24 794 |
| Käibevara | 68 788 | 25 507 | 86 364 | 176 648 | 300 886 | 675 002 | 27 384 |
| Põhivara | 2 773 593 | 2 750 214 | 2 282 594 | 2 655 175 | 2 051 813 | 1 158 763 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 842 381 | 2 775 721 | 2 368 958 | 2 831 823 | 2 352 699 | 1 833 765 | 27 384 |
| Kohustised kokku | 1 602 957 | 1 600 195 | 1 905 592 | 2 162 111 | 1 845 187 | 1 726 203 | 90 |
| Omakapital | 1 239 424 | 1 175 526 | 463 366 | 669 712 | 507 512 | 107 562 | 27 294 |
| Kasumimarginaal | 37,1 % | 425,1 % | -135,6 % | 143,8 % | 317,1 % | 67,6 % | 96,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 68 788 € · 2,4 %
- Põhivara 2 773 593 € · 97,6 %
- Lühiajalised kohustised 2 957 € · 0,1 %
- Pikaajalised kohustised 1 600 000 € · 56,3 %
- Omakapital 1 239 424 € · 43,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 23,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 45 842 € | 0 |
| II kv 2026 | 255 € | 0 € | 44 133 € | 0 |
| I kv 2026 | 7 € | 0 € | 44 265 € | 0 |
| IV kv 2025 | 436 € | 0 € | 42 197 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 42 821 € | 0 |
| II kv 2025 | 308 € | 0 € | 43 060 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 41 624 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 43 178 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 281 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 47. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 1 239 424 €
- 49. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 172 342 €
- 88. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Finants ja kindlustus 2 842 381 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50123514 / 4
-
23.11.2021Muutmiskanne Ä 50123514 / 3
-
19.11.2019Muutmiskanne Ä 50123514 / 2
-
10.07.2019Esmakanne Ä 50123514
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.03.2020 | Mikroettevõtja |