OPTARE OÜ
Registrisse kantud 14762423OPTARE OÜ (registrikood 14762423) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 8 900 eurot ja puhaskasum 7 100 eurot, bilansimaht 35 176 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Ojaver. Juhatuse liige on Andres Ojaver. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.07.2019 (7 a 3 k) · Manufaktuuri tn 20, Tallinn, 10323
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 79,8 % | 2024: 75,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,2 % | 2024: 26,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −8,1 % | 2024: +39,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 900 | 9 689 | 6 950 | 8 320 | 4 820 | 5 157 |
| Puhaskasum | 7 100 | 7 288 | 4 795 | 6 848 | 3 486 | 3 520 |
| Käibevara | 28 554 | 20 114 | 12 905 | 7 010 | 2 262 | 5 660 |
| Põhivara | 6 622 | 7 962 | 7 883 | 8 983 | 10 083 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 35 176 | 28 076 | 20 788 | 15 993 | 12 345 | 5 660 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 200 | – |
| Omakapital | 35 176 | 28 076 | 20 788 | 15 993 | 9 145 | 5 660 |
| Kasumimarginaal | 79,8 % | 75,2 % | 69,0 % | 82,3 % | 72,3 % | 68,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 28 554 € · 81,2 %
- Põhivara 6 622 € · 18,8 %
- Omakapital 35 176 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 977 € | 2 175 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 978 € | 2 175 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 37 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 32 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 12 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 7 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 7 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 659 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 725 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 394 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 750 | – |
| Müük avalikule sektorile | 5 760 | 6 600 |
| Toetused kokku | 3 750 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 5 760 €
- Eesti Töötukassa · toetus 3 750 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.03.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50123779 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50123779 / 3
-
17.05.2021Muutmiskanne Ä 50123779 / 2
-
16.07.2019Esmakanne Ä 50123779
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 19.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.04.2021 | Mikroettevõtja |