Topvisual OÜ
Registrisse kantud 14762452Topvisual OÜ (registrikood 14762452) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 15 407 eurot ja puhaskasum 6 288 eurot, bilansimaht 19 808 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Eller. Juhatuse liige on Marek Eller. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.07.2019 (7 a 3 k) · Papiniidu tn 62, Pärnu linn, 80022
Registriandmed KMKR EE102432107 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102432107
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 40,8 % | 2024: 51,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,9 % | 2024: 38,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 2024: 99,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 172,0 | 2024: 196,2 |
| Müügitulu kasv | +53,9 % | 2024: +9,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +21,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 407 | 10 013 | 9 153 | 1 315 | 3 450 | 5 850 |
| Puhaskasum | 6 288 | 5 114 | 4 161 | -37 | 1 737 | 2 365 |
| Käibevara | 13 590 | 12 556 | 8 900 | 2 646 | 2 715 | 1 628 |
| Põhivara | 6 218 | 949 | 992 | 1 660 | 1 488 | 837 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 808 | 13 505 | 9 892 | 4 306 | 4 203 | 2 465 |
| Kohustised kokku | 79 | 64 | 1 565 | 140 | 0 | – |
| Omakapital | 19 729 | 13 441 | 8 327 | 4 166 | 4 203 | 2 465 |
| Kasumimarginaal | 40,8 % | 51,1 % | 45,5 % | -2,8 % | 50,3 % | 40,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 590 € · 68,6 %
- Põhivara 6 218 € · 31,4 %
- Lühiajalised kohustised 79 € · 0,4 %
- Omakapital 19 729 € · 99,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 172,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 113 € | 0 € | 517 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 249 € | 0 € | 5 205 € | 0 |
| I kv 2026 | 145 € | 0 € | 677 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 865 € | 0 € | 7 828 € | 0 |
| III kv 2025 | 92 € | 0 € | 932 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 346 € | 0 € | 6 803 € | 0 |
| I kv 2025 | 183 € | 0 € | 830 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 193 € | 0 € | 5 653 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 38 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 172 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPõnevad veebisaidid, mis ühendavad 3D-visuaali ja sujuva veebiarenduse. Kogege digitaalset tipptaset meie uuendusliku 3d agentuuriga.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50123782 / 2
-
16.07.2019Esmakanne Ä 50123782
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 13.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.01.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 10.02.2021 | Mikroettevõtja |