TRILOORE OÜ
Registrisse kantud 14764882TRILOORE OÜ (registrikood 14764882) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Püünsi küla, tegevusala enda kinnisvara ost ja müük (EMTAK 68101). Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Jürgen Rannama, Triin Rannama. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.07.2019 (7 a 2 k) · Vesiroosi tee 5, Püünsi küla, 74013
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda kinnisvara ost ja müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,4 % | 2024: 83,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,7 % | 2024: 4,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 925 | 13 562 | 221 | 12 | 0 | 0 |
| Käibevara | 246 090 | 240 283 | 221 838 | 201 929 | 2 500 | 2 500 |
| Põhivara | 121 318 | 121 318 | 121 318 | 121 318 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 367 408 | 361 601 | 343 156 | 323 247 | 2 500 | 2 500 |
| Kohustised kokku | 350 189 | 345 306 | 340 423 | 320 735 | 0 | 0 |
| Omakapital | 17 219 | 16 295 | 2 733 | 2 512 | 2 500 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 246 090 € · 67,0 %
- Põhivara 121 318 € · 33,0 %
- Lühiajalised kohustised 350 189 € · 95,3 %
- Omakapital 17 219 € · 4,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jürgen Rannama
- OÜ BauEst Tegelik kasusaaja
- OÜ SPAN Osanik
- TT & JR OÜ Tegelik kasusaaja
-
Triin Rannama
- Mittetulundusühing Viimsi Invaühing Juhatuse liige
- MTÜ Grupi Tugi Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Retori Estate OÜ | 5 % | 125 € | 01.09.2023 | 144 000 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (6)
-
Retori Estate OÜ 5 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVesiroosi tee 5, Püünsi küla, 74013
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50124039 / 2
-
19.07.2019Esmakanne Ä 50124039
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.04.2022 | Väikeettevõtja |