Di-Craft OÜ
Registrisse kantud 14765166Di-Craft OÜ (registrikood 14765166) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala juuksuri- ja muu iluteenindus (EMTAK 9602). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 2 500 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Diana Väinola. Juhatuse liige on Nele Valdek. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.07.2019 (7 a 2 k) · Ohtu tee 11a, Keila linn, 76605
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juuksuri- ja muu iluteenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 310 | 157 |
| Puhaskasum | 0 | 0 | 0 | 16 | -50 | 65 |
| Käibevara | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 516 | 3 145 | 2 565 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 516 | 3 145 | 2 565 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 16 | 580 | – |
| Omakapital | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 565 | 2 565 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | -16,1 % | 41,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 500 € · 100,0 %
- Omakapital 2 500 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemOhtu tee 11a, Keila linn, 76605
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.09.2023Muutmiskanne Ä 50124069 / 3
-
08.09.2023Muutmiskanne Ä 50124069 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50124069 / 2
-
19.07.2019Esmakanne Ä 50124069
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 15.08.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |