OÜ A360
Registrisse kantud 14765249OÜ A360 (registrikood 14765249) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2024. aasta müügitulu oli 49 553 eurot ja puhaskasum 687 eurot, bilansimaht 56 328 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Matti Lilleväli. Juhatuse liige on Matti Lilleväli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.07.2019 (7 a 2 k) · Side tn 9, Pärnu linn, 80015
Registriandmed KMKR EE102698446 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102698446
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 2023: 8,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,4 % | 2023: 11,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,6 % | 2023: 82,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2023: 3,9 |
| Müügitulu kasv | +30,8 % | 2023: +19,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 49 553 | 37 880 | 31 726 | 39 990 | 58 041 |
| Puhaskasum | 687 | 3 095 | -1 269 | 3 878 | 22 112 |
| Käibevara | 20 742 | 22 557 | 23 732 | 26 109 | 22 160 |
| Põhivara | 35 586 | 11 008 | 10 078 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 56 328 | 33 565 | 33 810 | 26 109 | 22 160 |
| Kohustised kokku | 27 825 | 5 749 | 9 089 | 119 | 48 |
| Omakapital | 28 503 | 27 816 | 24 721 | 25 990 | 22 112 |
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 8,2 % | -4,0 % | 9,7 % | 38,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 742 € · 36,8 %
- Põhivara 35 586 € · 63,2 %
- Lühiajalised kohustised 12 075 € · 21,4 %
- Pikaajalised kohustised 15 750 € · 28,0 %
- Omakapital 28 503 € · 50,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 746 € | 3 540 € | 30 647 € | 5 |
| II kv 2026 | 3 654 € | 3 053 € | 11 467 € | 5 |
| I kv 2026 | 2 949 € | 3 370 € | 0 € | 5 |
| IV kv 2025 | 5 069 € | 4 068 € | 14 628 € | 5 |
| III kv 2025 | 4 309 € | 4 140 € | 11 794 € | 5 |
| II kv 2025 | 2 764 € | 2 375 € | 13 098 € | 5 |
| I kv 2025 | 2 891 € | 2 369 € | 7 881 € | 4 |
| IV kv 2024 | 3 475 € | 1 594 € | 18 729 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 915 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 180 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 61,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 216 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 454 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Matti Lilleväli
- A360AB OÜ Juhatuse liige
- Väikelaenud OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 8 798 |
| Müük avalikule sektorile | 3 802 | 995 |
| Toetused kokku | 0 | 8 798 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Pärnu Haigla · maksed 1 180 €
- Tallinna Pae Gümnaasium · maksed 968 €
- Tartu Vangla · maksed 938 €
- Kaitseliit · maksed 716 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50124079 / 2
-
19.07.2019Esmakanne Ä 50124079
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 22.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 12.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 12.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 21.06.2022 | Mikroettevõtja |