Basetrack OÜ
Registrisse kantud 14765284Basetrack OÜ (registrikood 14765284) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2024. aasta müügitulu oli 10 300 eurot ja puhaskasum -140 469 eurot, bilansimaht 368 261 eurot. Juhatuse liige on Andrei Vavilin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.07.2019 (7 a 2 k) · Luise tn 4, Tallinn, 10142
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 941 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 941 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -1 363,8 % | 2023: -290,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -78,5 % | 2023: -8,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2023: 9,3 |
| Müügitulu kasv | −91,1 % | 2023: +6 219,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 300 | 116 283 | 1 840 | – | – |
| Puhaskasum | -140 469 | -338 232 | -607 766 | -24 786 | 0 |
| Käibevara | 38 572 | 100 200 | 1 064 604 | 153 765 | – |
| Põhivara | 329 689 | 1 666 922 | 1 119 713 | 643 854 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 368 261 | 1 767 122 | 2 184 317 | 797 619 | 0 |
| Kohustised kokku | 657 409 | 1 915 801 | 1 994 764 | 300 | – |
| Omakapital | -289 148 | -148 679 | 189 553 | 797 319 | – |
| Kasumimarginaal | -1 363,8 % | -290,9 % | -33 030,8 % | – | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 38 572 € · 10,5 %
- Põhivara 329 689 € · 89,5 %
- Lühiajalised kohustised 10 470 € · 2,8 %
- Pikaajalised kohustised 646 939 € · 175,7 %
- Omakapital -289 148 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 178,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 89,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 015 € | 81 € | 18 333 € | 0 |
| III kv 2024 | 1 026 € | 879 € | 5 340 € | 0 |
| II kv 2024 | 1 375 € | 1 197 € | 33 279 € | 0 |
| I kv 2024 | 1 374 € | 1 197 € | 92 522 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 2 011 € | 50 130 € | 0 |
| III kv 2023 | 1 785 € | 1 675 € | 30 982 € | 0 |
| II kv 2023 | 5 167 € | 4 105 € | 69 600 € | 1 |
I kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50124084 / 8
-
06.03.2023Muutmiskanne Ä 50124084 / 7
-
26.05.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50124084 / 6
-
10.08.2021Muutmiskanne Ä 50124084 / 5
-
29.06.2021Muutmiskanne Ä 50124084 / 4
-
22.06.2021Muutmiskanne Ä 50124084 / 3
-
03.05.2021Muutmiskanne Ä 50124084 / 2
-
19.07.2019Esmakanne Ä 50124084
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 08.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.04.2021 | Mikroettevõtja |